Hogyan rázzam le?

Figyelt kérdés
Van egy nem vérszerinti unokatestvérem aki 2 évvel idősebb nálam és tudom hogy régen belém szeretett de elvileg azóta már nem szeret viszont egyfolytában irogat meg hogy jajj régen láttalak nem talizunk mit csináltál ma mizu itt vagy hahhó stb... egyszerűen ne kapok tőle levegőt és elegem van belőle de nem akarok bunkó lenni viszont mostanában próbálok vele szűkszavú lenni vagy nem vissza írni viszont megsértődik és sajnos elkerülhetetlen hogy találkozzunk de hogyaan értessem meg vele hogy szinte levegőt se tudok venni anélkül hogy nem lógna rajtam? előre is köszi az értelmes válaszokat.

2012. okt. 29. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Azzal, mert megírod neki, hogy ne lógjon rajtad, még nem vagy bunkó. Nem bunkó stílusban kell ezt megírni, ennyi a nyitja. Ha megsértődik annak ellenére, hogy normálisan leírtad, akkor ennyi, ne törődj vele. Ha ír, ne válaszolj, ha ennyire nem ért a szóból.
2012. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 intrepid ***** válasza:
Kérdésedben, ott a válasz: mond meg neki ezt"szinte levegőt se tudok venni anélkül hogy nem lógna rajtam" Ha ebből sem ért, akkor lehetsz vele gorombább is. Esetleg üzend meg neki egy közös haverotokon keresztül, hogy kevesebbet szeretnél vele találkozni.
2012. okt. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!