Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ez után, hogy folytathatnám a...

Ez után, hogy folytathatnám a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Felvettem a kapcsolatot egy Németországban élő unokatestvéremmel. Beszélgettünk egy kicsit, arról mennyi idősek vagyunk, honnan tanultam meg ilyen jól németül, meg egy két dolog. Most megint fent van, és szeretnék ráírni, de nem tudom mit írjak :) Abban sem vagyok biztos, hogy őt egyáltalán érdeklem-e, szeretné-e tartani a kapcsolatot. Amikor beszélgetünk használt smiley-kat, meg rögtön válaszolt, nagyon kedves volt, de nem vagyok biztos magamban. Milyen témával írjak rá? :)

2013. márc. 1. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

munka (ha még sulizik akkor suli), hobbi (hát ha van közös), népszerű sorozatok (hátha van közös kedvenc sorozat), szerelmek, pasik (ha jól vettem ki akkor lány vagy /lányok vagytok)

A közös dolgokból nagyon jó beszélgetések tudnak kialakulni :)

2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én 15 éves ny, ő 20 éves fiú :)
2013. márc. 1. 18:13
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor a pasik és a szerelem témát hanyagold, de a többi mehet :)
2013. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy 20 éves fiú aligha egy 15 éves gyerekkel akar csetelni.

gondolom udvariasságból válaszolgatott csak neked.

Legyél te is online, és várd meg, amig ő ír rád.

Ha meg nem ír, akkor az egyértelmű jel. Ne erőltesd rá magad.

2013. márc. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne akarna vele beszélni????? attól, hogy 20 éves még rokonok...! ha nem akart volna beszélgetni lerázhatta volna.... szerintem írj neki.. kérdezd meg, hogy hogy van.. meg beszéljetek a rokoni kapcsolatokról, hogy ki kit ismer stb.. Sok sikert :)
2013. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én fiú (!) unokatesóm is 5-6 évvel idősebb nálam, és mikor ilyen idős voltam, mint a Kérdező, szinte naponta beszéltünk sőt később is. Szívesen beszélgetett velem, egy csomó mindent megdumáltunk :)
2013. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért akkora baj, ha a kérdező megvárja, hogy a fiú kezdeményezze a beszélgetést?

Lehet, hogy nem akkora tahó, hogy lerázza a kérdezőt, de magától valószínűleg nem kezd el beszélgetni.

2013. márc. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!