Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olyan nagy bűn, hogy egy...

Olyan nagy bűn, hogy egy rózsaszín játékot amit nem neki szántunk odaadtam párom unokaöccsének? Vagy az anyja reagál hülyén?

Figyelt kérdés

Unokatesómhoz készültem akinek van egy kislánya. Vettem a kicsinek egy apróságot, uniszex játékot, de rózsaszín-zöld színben. Végül nem tudtam elmenni, a játék azóta is itt van. Tegnap beugrott váratlanul párom nővére a kisfiával. Egy hónapban egyszer szoktunk amúgy találkozni, ilyenkor mindig veszünk a gyereknek valamit (nem nagy értékben 1000-1500) körül. Meglátta a játékot, én meg úgy voltam vele neki adom, majd veszek unokatesóm kislányának másikat úgy sem tudom mikor jutok el végül hozzájuk. A kisfiú örült neki, az anyja sem szólt semmit. Erre ma visszahallottam párom másik testvérétől, hogy a nővérük szinte meg van sértődve, hogy én odaadom a gyerekének a rajtam maradt játékokat, mert nem tudom máshova tenni. De alapból a gyerekének nem vettem volna semmit. És még "lányjátékot" is adok neki.

Elég zokon esett, mert tudja (legalábbis azt hittem tudja) hogy nagyon csípem a kispasit, nagyon aranyos kissrác. És tényleg mindig viszünk neki is valamit.

Tudom hogy tényleg "nem szokás" másnak vett ajándékot odaadni, de most így alakult. Én nem hinném, hogy olyan nagy bűnt követtem volna el.



2013. márc. 12. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%

Én csak annyit tennék hozzá hogy lehet hogy tényleg kedvel a sógornőd, csak ez a "beszéljünk ki mindenkit a háta mögött" fajta.

Anyósom pl. ezt olyan szintre fejlesztette, hogy mindenkinek durván ócsárolja a saját lányát is akiért egyébként a tűzbe menne.

2013. márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Küldje vissza a játékot, ha olyan sértőnek találja.
2013. márc. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!