Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért kell előjönni az emlékek...

Miért kell előjönni az emlékeknek, hogy azután lelkileg összeomolj?

Figyelt kérdés

Engem nagyjából 11 évig szexuálisan zaklatott egy rokonom, ebből én tizenhét éves koromig egyáltalán nem emlékeztem, mert annyira elzárta a tudatom .. Nem tudom mi váltotta ki, de 17 évesen "megvilágosodtam" és onnantól már jött a szorongás, meg minden kutyafüle ami ezzel jár. azóta se mondtam el, és a f.szit se hordtam le mindennek, a legpoénabb, hogy tiszta kedves volt velem mindig gyerekkoromban is, szeret mai napig bohóckodni és én is és ő is úgy teszünk mintha semmi nem történt volna egész életemben... fölöslgesnek gondolom már hogy ezt felhánytorgassam... Mit tegyek? Minek kellett egyáltalán visszajönni az emlékezetemnek?

20/L


2013. máj. 24. 23:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel a NANE egyesület segély számát. Ingyen meghallgatnak. De elmehetsz pszichológushoz is a NANE vagy a PATENT egyesületbe. Olyan pszichológust válassz, aki kifejezetten a bántalmazott nőkkel foglalkozik. Érdemes ezt kibeszélned magadból szakember segítségével, mert ez fontos a későbbi életeddel / majdani új családoddal kapcsolatban.
2013. máj. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!