Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Titeket nem frusztrálnak a...

Titeket nem frusztrálnak a gazdag rokonok?

Figyelt kérdés

Elég nagy család vagyunk és sokat össze is járunk. Nagyrészt átlagos anyagi körülmények között él mindenki, kivéve egy családot. Ők piszkosul gazdagok!

Igazából nincs velük különösebb baj. Pláne a pasival, a nő egy kicsit fennhordja az orrát. Egyszerűen csak valahogy idegesít a jelenlétük meg az, hogy mennyi pénzük van. Nem tudom ki, hogy van vele, de elég frusztráló, hogy a pasinak mondjuk a karórája nagyságrendileg annyit ér mint a panel lakásunk, amire még 10 évig nyögjük a hitelt. Neki meg az csak egy óra. És nem csak egy van neki.


Ti éreztetek már hasonlót?


2013. jún. 29. 20:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%
mindenkit fluszrál egy nála szebb, jobb, gazdagabb, személy. aki különb mint ő...
2013. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
72%
Irigy vagy. Amúgy igen, mindig pocsékul érzem magam, ha megjelenik valaki, aki sokat keres, nekem meg úgy kell összekuporgatnom a pénzt bármire. Ő veszi mindig a pizzákat, én meg szökő évben egyszer ha vehetek egyet, mert annyira nem keresek sokat. De legalább a munkámat szeretem. Remélem, egyszer olyan munkám lesz, amivel normálisan fogok keresni és ugyanígy szeretni fogom, mint ami most van.
2013. jún. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
91%
Öket frusztrálja, hogy engem nem érdekel, hogy õk gazdagok.
2013. jún. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%

Hát csináld utána, keress te is annyit!

Én amúgy nem irigykedek. Ha az illető hozzám közel áll és kedves nekem/velem, akkor örülök h ilyen jól megy neki. Ha meg nem áll hozzám közel, akkor magasról teszek rá, féltékenykedni, gyűlölķödni olyan, mint meginni egy pohár mérget és várni h a másiknak legyen baja.

2013. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
50%
Mennyi irigy ember...Nos, engem ez nem tud zavarni, nekem is meg van mindenem, annak ellenére hogy nem vagyok gazdag, és az órám is 500 forintos kínai :D Az időt attól még ugyanúgy mutatja, mintha aranyból lenne! :) nem a pénz határozza meg, hogy ki milyen ember, lehet gazdag vagy szegény, nem ez számít! Ehh, amúgy sok ilyen kérdést látok, lassan undorodom a magyar nemzettől is, annyira mocskosul irigy..:S
2013. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Ezt írígységnek hívnám, de nem ítéllek el érte, mindenki az. Valaki azért irígy a másikra, mert gazdag, valaki azért, mert jól működő házassága van, valaki arra, hogy a másiknak vannak gyerekei, van aki a másik állására irígy....mindig elégedetlen az ember....ami persze előnnyé is kovácsolható. Ha az ember elégedetlen, cselekvésre sarkalja, s már a cél eréséhez vezető út is lehet örömteli...mindig újabb és újabb álmok kellenek...a gazdagnak például lehet, hogy unalmas az élete, mert már mindent elért. Erre mondhatnád, hogy bárcsak ennyi lenne a gondom, de hidd el, ez is gond, az élet soha sem tökéletes, ettől olyan jó...persze ezt nem akkor mondja az ember, mikor épp padlót fogott, hogy jujj de jó, legalább nem unatkozom:D

Engem is idegesítenek a facebookos tengerpartos képek...de egyszer én is felteszem az enyéimet:D

2013. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
65%

"és az órám is 500 FT.kinai"


na látod az ilyesmi engem sem zavar, mert az én órám is ugyanannyit ér, és 3éve még ráadásul pontos is.


Kérdezõ minél többet figyeled, hogy mi van nekik,annál jobban rosszabbul fogod érezni magadat, ne tedd, nincs értelme. Lehet te boldogabb vagy náluk!

2013. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 gömbicica ***** válasza:
37%

ne problémázzál már!!!

igy van, ahogy irta valaki az órája semmivel sem tud többet mint a kinai piacos. ő is büdöset pukizik, neki is az a 2 m3 jut majd utolsó utja végén.

Az irigység nem jó tulajdonság.

De a fösvénység sem.

Batyus halottat nem látott még senki. Élj ebben a tudatban.

képzeld milyen rossz a gazdagnak, ha beteg lesz, ha halálán lesz, még akkor is azon fog molyolni, hogy neki mennyi pénze van.

engem boldogabbá tudna tenni, ha már ennyi pénzem van, az, ha egy beteg gyereken segitenék, mint aranyórát vennék.

embere válogatja.

ő ilyen ember.

nézz át rajta!! no para.

lehetsz Te ezerszer boldogabb a panelba, mint ő a panel áru órájával.

üdv. :-)

2013. jún. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs gazdag rokonom, mindenki egyformán csóró a családban :)

Persze van olyan rokon család (több is), akik külföldön próbálnak szerencsét, és itthoni viszonylatban jól megy nekik. De nekik inkább örülök, mint hogy zavarna.

2013. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
36%
Milyen óra az, hogy olyan drága?
2013. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!