Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párom unokaöccse belekevered...

A párom unokaöccse belekeveredett egy gyilkossági ügybe. Mindenkit nagyon ledöbbentett a hír, de ha ez még nem lenne elég a párom ezek után sem akarja megszakítani a kapcsolatot a testvérével. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 19:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jogod ahhoz, hogy rákényszerítsd, hogy megszakítsa a kapcsolatot a testvérével. A testvérének most nagyobb szüksége van rá, mint valaha is volt.
2013. aug. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy újjal mutogassanak ránk amiért a párom egy gyilkos apjának a testvére.
2013. aug. 17. 20:09
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

te nem a férjed követte el a gyilkosságot amiért be kéne huznod a nyakad hanem inkább állj a párod mellett, de ha ennyire zavar inkább hagyd is el hogy mit gondolnak rólatok.

Mit gondolsz mit gondolnának? A világon semmit.

" Te ez a Klárika gyilkosának a bűntársának az unokaöccsének a barátnőjének az anyukája!"


Ugye te sem gondolod komolyan?

2013. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy rátok bárki is mutogatna, nem ti követtétek el. Ezzel a helyzettel meg kell tudnod békélni, ez ellen semmit sem tudsz tenni. Ha meg nem vagy képes ezzel együtt élni és a férjed támasza lenni, akkor válj el és keress egy olyan férjet, akinek a családja megüti a mércédet.
2013. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

Undorító ember vagy, kérdező. Többet ér neked a jó hírnév, idegen emberek szava, mint egy családtag? Szerencsére a párod nem így gondolkodik...

Ha lenne egy lányod, akinek a párja ilyet tenne, akkor onnantól kezdve a saját gyerekeddel sem állnál szóba, mert mit mondanak az emberek?

2013. aug. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%
#4: Nem írtam, hogy kis hülyeség, másrészt a kérdés nem arra irányult, hogy ki mit tenne, ha megölnék valamelyik rokonát, kérlek, tanulj meg szöveget értelmezni, mielőtt pattogsz. Nyilván fordított esetben én is bosszút akarnék, de ha egy rokonom ilyen ügybe keveredne, nem tagadnám meg rögtön. Ez van, én ilyen elfuserált vagyok, hogy kitartanék a családtagom mellett, ami egyáltalán nem azt jelenti, hogy nem ítélném el, amit tett vagy kis ügynek tekinteném.
2013. aug. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez van, én meg ilyen modern törvénytisztelő vagyok, hogy nem az alapján itélek meg valakit, hogy rokon-e vagy sem mint a középkorban! Ez nem jelent semmit, hasonló a dns-etek akkor az már szabadjegy, hogy bármit megtehessen? Aki megölt valakit, az megölt valakit. Teljesen mindegy, hogy rokon vagy nem. És kétszínű az aki fúj mindenkire meg "bosszút akar" (amit én egy szóval sem említettem, szerintem az elég gáz) de ha a rokona tette akkor jaaj minden oké.
2013. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, ha a párod nem beszél ezután a testvérével, akkor a testvére nem lesz egy gyilkos apja? Istenem, de hülye vagy... és most elmegyek hányni, mert felfordult tőled a gyomrom.
2013. aug. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
22%
Megint hülyeséget beszélsz, nem írtam, hogy minden oké, csak azt, hogy nem fordulnék el rögtön egy rokontól, akivel együtt nőttem fel, jó viszonyt ápoltam, stb. De ha ez megnyugtatja a kis lelkivilágodat, akkor legyek kétszínű görény, nekem mindegy :) Legalább azt is megtudtam, hogy legutóbb a középkorban volt "divat" egy családtag mellett állni (a gyengébbek kedvéért: ez továbbra sem azt jelenti, hogy "jaaj minden rendben" meg, hogy egyetértenék azzal amit tett) akkor is, ha nem minden szép és jó. Már megérte bejelentkezni. További szép estét!
2013. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
65%
17: Nem arról van szó, hogy el kell ezt nézni az unokaöccsének. De mi köze ehhez a testvérének? Mert az ő gyermeke gyilkos, őt is egy kalap alá kell venni a gyerekével? Vagy te meg ezt nem bírod agyilag felfogni?
2013. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!