Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párom unokaöccse belekevered...

A párom unokaöccse belekeveredett egy gyilkossági ügybe. Mindenkit nagyon ledöbbentett a hír, de ha ez még nem lenne elég a párom ezek után sem akarja megszakítani a kapcsolatot a testvérével. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 19:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
44%

A kérdező nem igazán fejtette ki a dolgot. De nem hinném, hogy olyan nagyon elrugaszkodott dolog a mai világban, hogy talán a szülő is tehet arról, hogy milyen gyereke. Vannak borzalmas szülők. Nos ebben az esetben igen, lehet, hogy még a testvére is metgérdemli, hogy elforduljanak tőle.

És én egy szóval sem mondtam, hogy nem kell a család mellett állni de fordítva nem működik? Ő abban a pillanatban pártolt el a családja mellől amikor elkövette azt a dolgot. Miért kell olyan mellett kiállni aki nem áll ki melletted, a többi ember mellett hanem bántja őket? Vagy ez csak ilyen egyoldalú dolog?

2013. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez az, hogy elég keveset tudunk, arról is, hogy a testvér milyen szülő volt és arról is, hogy az unokatestvér tette pl. mennyire volt aljas vagy előre eltervezett, az sem mindegy azért. Mindenesetre a testvérrel végképp nem kellene megszakítani a kapcsolatot a fia miatt.
2013. aug. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
A párod testvérének most van a legnagyobb szüksége a párod lelki támogatására! A helyedben mellé állnék én is.
2013. aug. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
53%

Jajj, drága kérdező, hiába pontozol le, egyem a szívedet, attól még undorító és hányingerkeltő a felfogásod!

(20:35-ös voltam)

2013. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
66%
Persze... szarban van egy család tag, mi meg még rúgjunk is bele, és fordítsunk neki hátat! Hejhóóóó! Ez aztán a család szeretet!!
2013. aug. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!