Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit csináljak? Beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Beleszerettem valakibe, szeretnék elválni, de a férjem könyörög, hogy ne váljunk.

Figyelt kérdés
6 éve vagyunk házasok, 2 gyermekünk van. A munkahelyemen megismerkedtem egy kollégámmal, szeretném, ha komolyabbra fordulnának közöttünk a dolgok, de nekem az úgy nem menne, hogy közben otthon vár a férjem, ezért úgy döntöttem elválok. Mikor ezt elmondtam a férjemnek, kiborult és azóta könyörög, hogy ne, nem akar egyedül maradni. Nem tudom, mit csináljak. A férjemmel sem veszekszünk, csak egyszerűen úgy élünk egymás mellett mint a barátok, akik egy ágyban alszanak. Én ennél többre vágynék.
2013. aug. 20. 08:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

Ezt sajnos neked kell eldönteni. Itt tanácsokat kaphatsz, de a kibicnek semmi sem drága.

Csak te tudsz mérlegelni, te élsz magában a szituációban.

2013. aug. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát... semmi sem garancia arra, hogy az új szerelem tovább fog tartani. Alaposan mérlegeld a dolgot, várj, beszélj mindkettőjükkel, kérj gondolkodási időt... Legyen már eszed, felnőtt nő vagy, nem egy tini, aki arra megy amerre viszi a kicsi szíve :S
2013. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
80%

És felrúgsz egy házasságot egy hirtelen jött szerelemért?

És a gyerekeid, a férjed, aki szeret?

Van neked lelked egyáltalán?

Te csak a szerelmet hajszolod, mint egy tinédzser, önző módon, magad körül meg romba döntesz mindent.

Szégyellhetnéd magad!

2013. aug. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
69%

Ne bántsátok, joga van a boldogsághoz. Ahhoz, hogy valaki kitekintsen a házasságból gyerekek mellett, nagyon is két ember kell, teljesen biztos, hogy a férjének is van ebben hibája rendesen.

Viszont sajnos tényleg nem lehet tanácsot adni.

2013. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%
beszélgessetek ,te meg a férjed a kapcsolatotokrol lehet rajt változtatni valo szinű.az ujj mrg lehet hogy hirtelen fellángolás.de ezt neked kell tudni.
2013. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszeljetek meg, van e ertelme folytatnotok. Csak a gyerekek miatt nem,hiszen oket mindketten szeretitek. De le kell tisztaznod, hogy ez csak egy fellangolas vagy komoly szerelem,amiert feladsz egy hazassagot. A munkatarsad mit erez? Vallalja? Ha nem vagy, biztos benne vagy magadban,akkor eloszor a ferjeddel turbozzatok:). Menjetek etterembe, kettesben setalgatni este, vaduljatok be idonkent,hogy megmaradjon a szenvedely, a gyerekek mellett is.
2013. aug. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Nálunk hasonló volt a szitu.A feleségem jött össze a munkatársával:(2-évig együtt voltak lett gyerek minden és sirva jött vissza.Mostmár 12-éve együtt vagyun sőt nevelem az ürge gyerekét aki leszarja a fiát.Szóval két esélyes vagy megbánod vagy nem:(
2013. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
33%
Nekem a házasságnak nem az a definíciója, hogy élünk egymás mellett, mint a barátok. Ha próbáltál tenni ez ellen, és felpezsdíteni a kapcsolatot, de a férjed nem volt vevő rá, akkor úgy gondolom nyugodt lelkiismerettel elhagyhatod.
2013. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
69%

Nincs senkinek joga a boldogsagra minthogy a ferjnek sincs joga a huseges felesege es a gyerekeknek a csaladra.

Huseget fogadtal es az elso kisertes kaland szep szo miatt megszeged?

Komly felnott vagy vagy egy gyerek aki a jo erzest hajszolja?

Dolgozz a hazassagodon szeressd a gyerekeid apjat a ferjed es a munkahelyi baratot felejsd el.

2013. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
25%
Kevés előzményt írtål! De ha te úgy érzed, mindent megtettél a férjedért, lépj. Ha nem is beszéltél vele, megtehetnéd!
2013. aug. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!