Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy nem megyek hozzá mert beleszerettem egy 20 évvel idősebb férfiba? Ez nem kamu!

Figyelt kérdés
2013. aug. 29. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem kamu!

valószínűleg....! :)

2013. aug. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
igy.
2013. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
"Drágám! Nem megyek hozzád, mert beleszerettem egy apám korabeli férfiba. Ő hagyja, hogy bepelenkázzam, tudod amit, Te sosem hagytál. Remélem megértesz."
2013. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
te tudod hogyan mondd el, de ne várj vele sokáig, ne idegentől tudja meg
2013. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem kamu!

Aha,akkor miért van az,hogy semmi egyéb infót nem osztasz meg velünk,csak ki rakod így a kérdést....


Elmondom miért!

Kíváncsi vagy hogy mit reagálnak a válaszadók,egyértelműen provokálod őket.....

2013. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem lenne kamu, akkor nem emelnéd ki direkt, hogy 20 évvel idősebb, hiszen a kérdés szempontjából ez édesmindegy. Csak provokálni akarsz vele minket, de még erre sem vagy jó, hiszen 20 év korkülönbség nem a világ vége. Találj ki valami mást, a nyáriszünetből ezt a fél hetet már csak el tudod ütni valami értelmes dologgal.
2013. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
ez nem kamu, a kérdezőnek már volt erről kérdése pár napja, akkor még fontolgatta, hogy mi legyen de akkor döntött...
2013. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2013. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

81-es nagyon naiv vagy......


"Az idősebb pasinak nincs egy vasa sem és még engem is meglep, hogy ennek ellenére tetszik nekem."


Persze tetszik neki egy 20 évvel idősebb férfi,a másik pasi meg szereti,és elvenné,mégis úgy dönt,hogy egy pillanatnyi fellángolás miatt lemondja az egész esküvőt.....te a mesékben is hiszel?

Minek tette ki újra a kérdést?

Ott már elmondták neki,hogy mondja el,azóta mégsem sikerült neki?

Akkor meg annyira csak nem komoly a "szerelem" a másik pasival.....


kamu az egész

2013. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Háh. Megnéztem a belinkelt kérdést...


A vénembernek nincs egy vasa sem.

Már régen elvált.


Persze, hogy nincs egy vasa sem, hiszen elvált. Ilyenkor mindig az asszonnyal kell kezdeni. Amatőr!

2013. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!