Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért ilyen a sogórnőm?

Szilvia74 kérdése:

Miért ilyen a sogórnőm?

Figyelt kérdés
A párom testvére roma származású.Semmi bajon a romákkal,sok jó embert ismerek,(dolgosak normális családjuk van, a gyerekeik tanultak)Na,de a sogornőm sajna nem ilyen :-(((Anyósomat az ujja köré tekeri.Az urát cérnán rángatja.Nyafog és panaszkodik,de tenni nem tesz érte semmit,csak azt hajtogatja,hogy mi kéne nekik,de pénzt nem adnának érte.Nem sürűn járunk hozzájuk,de ha néha el megyünk 1-2 órára akkor kiborít,pedig nem beszélek vele,de a nyafogása az agyamra megy.Hogyan viseljem el??????

2013. dec. 29. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ritkábban járj hozzájuk.
2013. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Az "urát cérnán rángatja"... az URÁT???

Te milyen származású vagy, szolgai?

2013. dec. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én olyan származású vagyok,mint amilyen országban lakunk. A férjét ugráltatja siránkozik neki,hogy fáj a lába meg a feje, ő nem tudja meg csinálni az ételt.Így szegény férje és a 2 gyermek azt esznek amit találnak. A picinek meg össze rázza a tápszert ásványvízből.
2013. dec. 29. 16:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Az első hozzá szólonak.Ez nagyon jó ötlet én is gondoltam rá.
2013. dec. 29. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan furák a kommentjeid, kíváncsi lettem rá, melyik az az ország, amelyikben laksz.

Ott ugyanis szerinted:

- a férj a feleség "ura"

- a férfiak véletlenül se tudnak főzni, és ha eltévednek a konyha felé menet, talán még éhen is halnak

- egy nő akkor se panaszkodhat, ha fáj valamelyik testrésze

- felháborodást kelt, ha egy kétgyermekes családapa ne adj' isten gondoskodik a gyerekeiről

- és a sógornők ott szólnak bele más családok életébe, ahol tudnak


Hmm... érdekes országban laksz, de én nem szeretnék ott élni.

2013. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szeretned,egyszerűen nézd levegőnek,és csökkentsd minimálisra a vele való találkozások számát.Egyébként meg tényleg ne azzal törődj,ők hogy élnek,hanem a ti saját dolgaitokkal.Ezt minden rossz szándék nélkül jegyzem csak meg,így a te lelked is könnyebb lesz,lenyugszol,meg azért ez a korrekt hozzáállás.Mindenki sepregessen a saját portája körül!
2013. dec. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sepregetek a portám körül,teszek azért,hogy legyen mit ennem és legyen munkahelyem,és fütésem.Csak azt rossz nézni,hogy anyósomat akivel együtt lakunk kihasználják,mert sajnálja a gyerekét és az unokáit.Lehet beteg az asszony,de ő amióta ismeri a férjét nem csinál mást csak nyafog több éve házasok,de még nem dolgozott 3 hónapot sem.Mert büdös neki a munka.
2013. dec. 30. 08:14
 8/8 Poszeidon válasza:

"A párom testvére roma származású."

AKKOR A PÁROD IS AZ!!!!!!!!

IQ mester

2014. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!