Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Nem stimmel a vércsoportom!...

Nem stimmel a vércsoportom! Lehet, hogy nem ők a szüleim?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy kamaszkorban normális, ha megfordul az ember fejében, hogy talán a szülei nem is az igazi szülei. Nekem is megfordult párszor a fejembe, de elhesegettem a gondolatot, amíg biológia órán nem tanultunk a vércsoport öröklödésről. Apám elvileg A-s, anyám 0-s, de mikor eltörtem kiskoromban a lábam, én úgy emlékszem, hogy AB-s vércsoportot állapítottak meg. Hiába próbálom magam nyugtatgatni, hogy akkor rosszul emlékszem és A-s vagyok, valahogy mindig eszembe jut, hogy mi van, ha mégsem. Bár azt mondják, hogy külsőleg tisztára anyum vagyok, ennek mégsem hiszek teljesen, mert volt már olyan, aki azt mondta, hogy mennyire hasonlítok mostohaapámra (természetesen ő nem tudta, hogy nem vagyunk igazából rokonok). Hogyan tudhatnám megtudni a vércsoportom? Vagy jobb lenne, ha mégis elfelejteném az egészet?

2014. márc. 26. 04:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
Ha véradásra jelentkezel, megtudhatod, de csak 18 felett lehet. De tudd meg biztosan az apádét is, ne csak talán-ra.
2014. márc. 26. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
49%
Annyi minden van amiből lehet tudni, hogy mondjuk az én szüleim tényleg az én szüleim. Az anyám milliószor elmesélte már hogy örült nekem mikor megtudta lánya lesz, mikor megszülettem megijedtek hogy milyen kékes a bőröm, mert igazából hófehér de frissen még elég átlátszó lehettem, aztán.... hát na érted, amiket mesélnek, már abból tudom hogy a szüleim. Meg hasonlítok kis részben anyámra, apámra, nagyszüleimre is, ezt én magam is látom, szóval semmi kétségem. Neked nincsenek ilyenek amiből tudhatnád vérvizsgálat nélkül is?
2014. márc. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%

Attól, hogy hasonlítasz anyudra még nem biztos hogy az apád az apád. Én megkérdezném hogy jól emlékszem e hogy milyen vért kaptam, és hogy apámnak milyen. Meg lehet ezt feltűnés nélkül is.

Ha jól tudod a dolgokat akkor neked A-s vagy 0-ás vétcsoportúnak kellene lenned , ha ott a B akkor valami nem stimmel.

2014. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha stimmlenek a szüleid vercsoportjai , akkor az anyukádé hibádzik, nem az édesapádé.

Ha anyukád tényleg 0-ás akkor neked nem lehet AB-s csak A-s vagy O -as, ha apukad A s

Más apával: B --> 0-s vagy B-s

Ab-s apaval:--> A-s vagy B-s


Ha anyukád 0-s akkor AB-sisem leszel..


Szerintem nem tudsz valamit jól, ay a sajatodat vagy az édesanyádét

2014. márc. 26. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Otthoni gyorsteszt 3000 körül kapható ( ez egy baromi egyszerű vizsgalat, régebben a suliban csinaltuk biológiaőrn, általánosban)


Keress rá guglin

2014. márc. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Csak nem az eElcserélt lányokat kezdted nezni???

4, , 5

2014. márc. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha megvan még az oltási kiskönyved, abban benne kéne lennie. Ha nincs, akkor menj el a háziorvoshoz, nála is meg kéne lennie. Ha mégsincs, akkor szintén a háziorvostól kérjél papírt vércsoportmeghatározásra.
2014. márc. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
58%

A 3 szereplőből kettőét csak talánra tudod. Szerinted ez elég indok gyanakodni...?

Egyébként megkérdezheted a szüleidet, mondván, hogy ezt tanuljátok a suliban vagy valami. A saját vércsoportod pedig rajta kell legyen az orvosi papírokon, keresd meg.

2014. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Amúgy meg igaza van 4#-nek.

2014. márc. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Mond meg anyukádnak, hogy a vércsoportokról tanultok a suliban, és kíváncsi vagy, hogy nektek milyen. Ennyi...nem kell itt stikában tesztelgetni.
2014. márc. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!