Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Van a családodban, rokonságodb...

Van a családodban, rokonságodban, ismerőseid között antiszociális személyiségzavaros (pszichopata) ember? Milyen a kapcsolatod vele, hogyan él?

Figyelt kérdés

2014. máj. 5. 03:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
87%
Nagymamám az volt. Plusz alkoholista is. Én már nem emlékszem rá, de anyám nagyon durva sztorikat szokott mesélni. Viszont ezt a nagybátyám is örökölte. Nem nagyon van vele kapcsolatunk, mivel a saját családját is utálja, senkivel nem akar beszélni. Vidéken él, egy lerobbant házban, egész nap iszik és cigizik. Van egy nagyon suttyó nője, az dolgozik pár órát naponta, abból élnek. Utoljára talán 2 éve láttuk.
2014. máj. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Van.
2014. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
14%

asperger szindróma egy csomó dolog kötődhet hozzá, mint pl. hisztéria vagy depresszió pánik betegség vagy pszichopata. Mivel debilitás tartozik , lehet epilepsziás is.


[link]

2014. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem könnyű velük egy fedél alatt élni
2014. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
41%
Nekem a sógorom ilyen. Agresszív, semmi empátia nincs benne, a szexuális élete is olyan, hogy a k..vák teszik ki és nagyon büszke rá, nem akar fejlődni, de szidkozódik, hogy csak ennyit keres, napi 10-12 söre legyen egy az fontos, ezen kívül semmi semmi érdekli, semmi alázat vagy megbánás nincs benne, teljesen érdektelen minden iránt, egoista, és nagyon nagyon kétszínű. Amúgy fulldepressziós, semmi nem érdekli, el van azzal, hogy bámul ki magából egész nap. Engem és a férjemet utál, mert van diplománk és jó munkánk, amikor megtudta, hogy terhes vagyok tajtékzott, hogy ti tudjátok, de vigyázzon velem, mert csak a pénzre hajtok és rendszeresen úgy szidja a nőket, hogy én is halljam, vagy nekem vagy a saját anyjának magyarázza, hogy minden nő egy büdös k..va.
2014. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
Az asperger megint más. Az egyrészt igaz, hogy vannak hasonló vonásai a pszichopata/szociopata emberrel, mindegyiknek az érzelmi kötődések terén vannak komoly gondjai, de ettől még nem ugyanaz a betegség.
2014. júl. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Van. levakarhatatlan.. sajna az a dilije, hogy előnye származhat belőlünk... így időnként feltűnik..


aki írta, hogy nincsenek tényleges érzelmei, az fogta meg a lényeget. Mindig csak tiszta érdekek mentén mozog. nem is érti az érzelmeket, csak eljátssza max néhanapján. Persze csak ha érdeke fűződik hozzá. Amúgy mivel már jórég lebukott, előttünk nem strapálja magát érzelmek eljátszásával se jórég.


Kerüljük. Ilyen hatalmi játszma.. időnként tudatosítani kell benne, hogy ha nem hagy békén, többet veszít mint nyer, ergo nem éri meg neki, akkor elsunnyog, és ennyi volt. egy darabig béke.


ilyen ez.

2014. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudsz mesélni konkrét példát?
2014. júl. 16. 11:07
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
valaki nagyon benézte az asperger-szindrómát itt. az az autizmusnak egy enyhébb verziója.
2014. okt. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

én ismerek egyet, nagy játékos. nem tudom, diagnosztizálták-e, szerintem nem, mivel kétlem, hogy magától orvoshoz menne.

nem veszélyes olyan szempontból, hogy fizikailag nem bántana senkit szerintem.

viszont névtelen leveleket irkál mások nevében, és évekkel később bukik le, facebookon terrorizál embereket, fiókokat tör fel és lehetetlen helyzetbe hoz embereket ezekkel a dolgaival. valószínűleg részben bosszúból, részben szórakozásból.

házasságszédelgő is, kizárólag anyagi célzattal. súlyos sztorijai vannak.

képes beépülni szervezetekbe alattomosan, átverve embereket.

én ennyit tudok róla, de nyilván vannak még történetei. nagyon veszélyes, én kerülöm, és szerencsére évek óta nem láttam.

2014. okt. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!