Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Volt már úgy veletek, hogy...

Volt már úgy veletek, hogy direkt nem kívántatok boldog születésnapot egy közeli rokonotoknak, mert előzőleg ő sem köszöntött fel a születésnapodon?

Figyelt kérdés
Tehát ti nem feledkeztetek el a rokon születésnapjáról, csak épp szándékosan, bosszúból nem ment a jókívánság neki.
2014. máj. 11. 22:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Jah és nem, nem volt velem ilyen, pedig volt, hogy a saját édesanyámnak ment ki a fejéből a szülinapom...

( 1 héttel előtte megköszöntött szmélyesen, de a napján elfelejtette....a vicc, hogy abban az évben mindeni elfelejtette, senki nem köszöntött fel, a legjobb barátnőm sem...pedig nem ilyen felejtősek, csak abban az évben a napján valamiünnepnap féle volt, így senkinek nem jutott eszébe, csak másnap..este kicst rosszul esett, de ennyi.lén is hajlamos vagyok elfelejteni)

2014. máj. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Én felköszöntöttem az unokatestvéremet a szülinapján, nekem most volt hónap elején, és cseszett felköszönteni... :D Még a férje is írt nekem, meg a jegyiroda ahonnan szoktam koncertjegyet venni. Ez van, én attól még fel fogom őt továbbra is köszönteni. Valaki megengedheti maga előtt hogy bunkó legyen, én úgy érzem, hozzám ez nem illene, olyan durva és olyan nem elegáns hozzáállás lenne :)
2014. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igen. Mindig számon tartom, hogy ki köszönt fel (csakis a napján!), és csakis az kap vissza köszöntést, amki adott. Más nem. ha neki nem vagyok fontos, akkor ő sem az nekem.


Mindig, mindenkinek emlékszem a születésnapjára, akiét egyszer is hallottam vagy láttam. De soha nem adok annak, aki nekem nem ad.

2014. máj. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
De ilyenkor nem jut eszedbe, hogy lehet, hogy csak megfeledkeztek a szuletesnapodrol? Nem azert nem kaptal koszontest, mert nem kivancsiak rad, mert nem vagy fontos nekik.
2014. máj. 14. 01:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!