Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Beleszerettem az apám barátjáb...

Beleszerettem az apám barátjába. Hogy mondjam el anyának úgy, hogy ne kapjon idegbajt?

Figyelt kérdés

Nem véleményt kérek a kapcsolatunkról, mielőtt jönnének a kommentek, hogy naiv vagyok, kihasznál, eldob majd, stbstb. Tisztában vagyok a kapcsolatunk esetleges rizikóival.



Nem olyan közeli barátok apával, de azért jóban vannak.

Már fél éve tart ez az egész köztünk, de nyáron is "kavartunk" párszor, de akkor nem gondoltam semmi komolyra.

Először anyának szeretném elmondani, de a szüleim túlféltettek mindig is, ráadásul ez az első kapcsolatom, szóval kicsit tapasztalatlan vagyok.


2014. márc. 27. 17:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Majd meglátod te azt, szóval valóban felesleges lenne jelenleg bármitől is óva inteni téged, hiszen most fent van a rózsaszín napszemüveg. Ettől függetlenül én nem osztanám ezt meg senkivel lévén, hogy nem fog ez olyan sokáig tartani, hogy érdemes legyen érte elveszíteni édesanyád bizalmát és megbecsülését.
2014. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
37%
Hány éves is vagy hogy ez az első kapcsolatod ez sokat számit! Hát szerintem mond el nyugodtan egy normális szűlőnek megértőnek kell lennie! Viszont szerintem ha első kapcsolat nem lehetsz több 15 évesnél! egy 15-35 éves kapcsolata kissé már beteges! Bár te tudod mit szeretnél! Ha te igy boldog vagy :)
2014. márc. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
47%
Idióta :D mond el nyugodtan... anyááád kitagad, a fickó meg 2 hét múlva rád un.
2014. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nemrég lettem 18. :)

Tudom, hogy kicsit késő az "első kapcsolat", de eddig egy sráccal sem éreztem olyan jól magam, hogy azt mondtam volna, hogy ő a barátom lehetne...

Azért szeretném elsősorban elmondani, mert kicsit kellemetlen lenne, ha mástól tudná meg a dolgot.

2014. márc. 27. 17:53
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom milyen az Anyukáddal a viszonyod,de ha eddig is megtudtatok mindent beszélni akkor beszéld meg vele.De ha esetleg nem ilyen akkor úgy kéne elmondanod mikor az apud barátja is ott van.18éves vagy annyi beleszólása,már úgy sincs ha már fél éve együtt vagytok.Esetleg tanácsot ad :)
2014. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Ő hány éves? Független?

Én tuti nem tudnék másfél évig titkolózni :) Béna vagyok az ilyenben, nem tudok hazudni :)

Egyébként egyáltalán nem késő, hogy 18 évesen van az első komolyabb barátod. Inkább ez lenne a normális.

2014. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Hát lehet, hogy idegbajt kap az anyád, ha kiderül, hogy már ő is "kavart" az apád barátjával...
2014. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%

"Tudom, hogy kicsit késő az "első kapcsolat".


Egyaltalan nem. Nekem 19 evesen volt az elso kapcsolatom. Semmirol sem maradtal le.

2014. márc. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

WOW!

Grandpas f*ck teens :D

2014. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akárhogy is alakul a kapcsolatotok el kell mondanod. Tuti ki fog akadni, erre készülj fel, főleg ha nagy a korkülönbség, de tényleg durvább lenne, ha mástól tudná meg. Akkor tuti elveszne a bizalom köztetek, és szerintem ezt te sem szeretnéd.
2014. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!