Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Mit tegyek ha beleszerettem a párom öccsébe?

Figyelt kérdés
Egyrészt elég kínos, másrészt érthetetlen is, ugyanis nem túl jó a viszonyom vele, már a bátyja kapcsolatát velem is ellenezte, eleinte nagyon rideg és távolságtartó volt, többször be is szólt nekem, most hogy eltelt valamennyi idő már mintha barátságosabban állna hozzám, de akkor sem tudom mit kezdjek ezzel a helyzettel, nagyon tetszik nekem és sokat gondolok rá és igyekszem a közelében lenni, de tudom, érzem azt is, ha én ezt felfedném neki, abból világraszóló botrány lenne. Mit gondoltok?
2014. máj. 22. 00:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolom hogy nem szereted a párod és ezért szerettél bele az öcsikébe úgyhogy vagy megmondod neki vagy élsz tovább a pasiddal aki előbb-utóbb úgyis rájön.
2014. máj. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
93%

Tényleg hozták a formájukat egyesek :D

De nem érdemes törődni velük, néhány frusztrált ember nem számít.


Szerintem nem kell ezt senkinek elmondani, egy idő után úgyis el fog múlni az érzés. Viszont a helyedben nem igyekeznék az öcs közelében lenni, inkább legyél kicsit hűvösebb vele.

2014. máj. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is hasonló érzésem volt nemrég. Ráadásul az öccs szeret velem lenni. Aztán rájöttem, hogy ez csak megbizsergeti az embert, új férfi a közelben, akinek szimpi vagyok. Nyílván ez a hiúságomat legyezgeti. Viszont nem véletlenül vagyok a párommal évek óta. :)
2014. máj. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
94%
Itt valaki jól mondta, el fog múlni. Ez csak szexuális vonzalom, kihívás, nem szerelem.
2014. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szereted a párod? Ha igen akkor sürgősen verd ki a fejedből az öcsit. Ha nem, akkor szakítsatok, ne raboljátok egymás idejét. Viszont az öcsinek, ha van egy kis esze úgy le fog pattintani, mint a huzat, mert a tesó exére sem illik rámenni, nem csak barátnőjére.
2014. máj. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
48%

na, nehogy már mi legyünk a köcsögök, mer megmondjuk a frankót.


bizonyára egy jól működő kapcsolatban normális, hogy a párod öccsébe szeretsz bele. Kurv4ra nem az. Valójában a kapcsolatod egy rakás szar. Ez a szerelem csak azért van, hogy kimenekülhess, így lázad a lelked ellene. Éretlen személyiség egyik jellemzője.


Ha őszinte lennél magadhoz, belátnád, és egyszerűen továbblépnél. De nem vagy rá képes. Csak annyit tudsz megtenni, hogy itt picsogsz, és kikéred magadnak, ha valaki megmondja az igazat.

2014. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Anna2013 válasza:
Azért ebbe egy kicsit jobban bele kéne gondolni a párod testvéréről van szó mégis mit fog érezi,ha meg tudja, más részt,ha már nem szereted,mert az öccse tetszik és ezt titkolod az sem ferr dolog főleg,ha az egész csupán egy fellángolás. A másik pedig mennyire ismered az öcsit biztos,hogy olyan amilyennek te látod vagy látni szeretnéd,mert baromira hamar két szék közül a pad alá eshetsz.Arról nem is beszélve mit fog szólni a család???!!! Persze,ha gy érzed tényleg szereted és van értelme miatta mindent el dobni akkor rajta ne habozz mivel rövid az élet viszont gondolod át mivel járna milyen károkat okozna neked a párodnak és a párod családjának.Azért gratulálok,hogy pont az öcsi már az is gáz,ha a legjobb barátja,de a testvére viszi a pálmát,de ne aggód,mert gyarló az ember és önző hibát hibára halmoz,de ettől vagyunk emberek! Én azért szurkolok,hogy ne szúrd el az életed!
2014. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!