Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért akkora probléma, hogy...

Miért akkora probléma, hogy nem szeretem a babákat?

Figyelt kérdés
Egy rokonom nem rég szült és mindig a kezembe akarja adni meg azt szeretné ha játszanék vele. Én viszont nem szeretem a babákat, taszítanak, nem akarom kézbe venni, simogatni őket. Játszani velük meg még annál inkább sem. Viszont emiatt, hogy nem akarom megfogni én lettem a bunkó paraszt. Nem én tehetek róla, hogy nem szeretem őket. Sajátot sem szeretnék majd, legalábbis szülni biztos nem. Idegesít a visítás, bár mások visítása, kiabálása is igencsak erőszakolja a fülemet. Én ezt soha nem mondtam így meg, szóval nem hiszem, hogy bunkón álltam volna a dologhoz. Tényleg ekkora probléma ha valaki nem szereti, nem rajongja körül a babákat?

2014. jún. 3. 14:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
88%

Mert sajnos ilyenek az emberek. De nem vagy egyedül, nyugodj meg. Èn sem szeretem a gyerekeket, egyáltalán. Soha nem vettek körbe, nem is tudok velük bánni. Sajátot sem akarok.

Volt aki megsèrtődött, meg olyan is akinek nem tetszett de èn ilyen szempontból magasról tojok az egeszre.

2014. jún. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
79%

en detto ugy vagyok(29F), egyszeruen mit csinaljak vele? soha nem fogtam, azt se tudom, h kell?!

multkor 1 osszejoveten is fura volt nezni, oda voltak a 2 kicsiert. ha pelenkaznak meg meg a gyomrom is felfordul! ha valaha tamogatnak orokbe fogadnek, min 5 ev felett, szoval veluk mar nincs bajom!

2014. jún. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
82%

Nem olvastam végig a kommenteket.


Egyáltalán nem gáz, nekem is herótom van a gyerekektől (mindegy, hogy csecsemő, vagy tizenéves). Te ilyen vagy, ezt el kellene fogadniuk, és nem rád erőszakolni, hogy igenis fogd meg. Nyugodtan utasítsd vissza, és ha hőbörögnek, mondd meg, hogy vagy elfogadnak ilyennek, vagy többet még a közelükbe se mész. Ne érezd magad rosszul emiatt!


27L

2014. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
55%
Én gyerekként voltam így, mikor bekerültem egy új családba. 12 éves koromig egyke voltam, anyukám egyedül nevelt. Összejött egy férfifal (ma már házasok, de ez most mindegy), akinek van két gyereke, akiknek már szintén van családjuk sok sok gyerekkel. Mikor 13 lettem, született egy baba az egyik gyereke részéről. Cukinak cuki volt, de nem tudtam vele mit kezdeni, mivel még én is gyerek voltam és mivel egykeként éltem egészen 12 éves koromig, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Most, hogy lett még egy baba, mostmár nem adják... :D
2014. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
82%
Mondd azt, hogy félsz megfogni. Én szeretem őket, de nem merném a kezembe venni, olyan kis törékenyek.
2014. jún. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:
91%

Más gyerekét én sem fogdosom. Én szeretnék sajátot, de másé idegesít, főleg, ha bömböl.

Meg kicsit úgy érzem, engem úgysem bírnak a babák, és már eleve azért nem akarom, hogy a kezembe adják, mert rossz élmény, hogy átveszem, és nekiáll sírni. Eddig kamasz- és felnőttkoromban 2x fogtam pici babát, mindkétszer a kezembe adták, mindkettő rögtön bőgött, ahogy a torkán kifért. Inkább megelőzöm a bajt...

Párom nővére is egyszer váratlanul a kezembe nyomta az 5 hós lányukat, pusztán azért, hogy felszabaduljon a keze, mert valamit akart csinálni, aztán a kis kölyök rögtön ordításba kezdett. Nagy "élmény" volt.

2014. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
86%
Nem probléma, én ennyi idős voltam mikor szült a sógornőm és a kolléganőm, rosszul voltam ettől a vedd a kezedbe. Nem indított el semmit és nem is érdekeltek, persze próbáltam jópofizni, de kézbe nem vettem őket. Aztán rám is rám tört, hogy gyereket akarok, most várom a másodikat, de senkire még véletlenül se erőltetem. Akkor sincs baj, ha te nem szülsz, semmivel nem leszel kevesebb, ezt főleg azok mondják, pedig nekem is van, akik igazából nagyon mást nem is nagyon tudnak felmutatni.
2014. jún. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
35%

ja h te igy lealtalanositasz, lenne par szep szavam hozzad, csak nem irom le!

mi jogon itelsz ha nem is ismersz?

attol h egyszeruen nem tudok mit kezdeni veluk, meg absz nem erdekelnek, biztos antiszoc vagyok, te csak tudod...

2014. jún. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
11%
A válaszom a KÉRDEZŐNEK szólt, nem nektek kedves kommentelő társaim.
2014. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
78%

Semekkora, fogadd el. Vannak olyan nők, akik nem anyatípusok. Minél okosabb egy nő, annél kevésbé anyatípus.


A viselkedésed nem csak azt mutatja, hogy esetleg ún. Szűz Istennő archetípusba tartozol (azoknak Isten és leginkább önmaguk ellen való vétek szülni), hanem azt is, ahogyan babakorodban a saját édesanyád bánt veled.


Úgyhogy az ősanyák, akik velőből és bunkó módon elhordják a Kérdezőt mindennek, jobb, ha most befogják a szájukat. Nem vagyunk egyformák, tessék ezt tudomásul venni.

2014. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!