Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Szerintetek megéri?

Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

Elég kellemetlen ügy, ebben kérném a segítséget. 3 éve vagyok egyetemista, van egy lakótelepi lakásom. Az unokaöcsém kicsit fiatalabb, ő 2 éve. Ebből az elsőt koleszban töltötte, majd én szóltam neki, hogy hogy néz már ki, hogy én itt kergetem magam két nagy szobában, ő meg koleszban lakik, költözzön ide, legalább én se leszek egyedül, neki is kényelmesebb. A családnak is nagyon tetszett a döntés. Eleinte jól el is voltunk, aztán amikor én néha elmentem mondjuk egy éjszakára, elkezdett bulikat rendezni a lakásban a koleszos vad haverjainak. Ugye mondanom sem kell, hogy csaprészegre itták magukat, aztán ment a buli. Első alkalmakkor a szomszédok fenyegetésére abbahagyták, engem másnap az erősen lelakott lakás és a részeg öcskös fogadott. Ez megismétlődött úgy 3X az év során. Mondtam neki, hogy nem erről volt szó, nem akarom kitenni a szűrét. Persze megesküdött, hogy nem lesz több. Aztán a tavasszal elszakadt a cérna. A barátnőmnél aludtam, ő megint bulit rendezett, de most csatlakozott pár új srác. Na a lényeg, hogy éjjel fél 2-kor hívott a közös képviselő, hogy azonnal menjek, mert nagy cirkusz van. Igaza volt. Úgy döngött a ház, azt hittem összedől, üvöltött a zene. Az én kérésemre szerencsére abbahagyták, hazamentek. Az öcskös csaprészegen feküdt a fürdőkádban. A függönyöket letépték, a könyveimet leszórták, a bútorokat összedzsuvázták. Becipelték a szobába a hajdú mosógépet és azzal szórakoztak, hogy centrifugára állították benne egy pár sportcipővel. Még a parkettát is felszedte egy helyen.

Most itthon vagyunk vidéken mindketten, a lakást lezártam nyárra. Meg kéne neki mondani valahogy, hogy nem akarom, hogy visszajöjjön majd, de ezzel szerintem örökre tönkretenném a kapcsolatot a két család között. Próbáltam már szóbahozni, de csak veszekedés lenne belőle. Azt mondták csak sajnálom tőle a lakást?

Szerintetek? Megéri a kockázatot, hogy szétszakad a család? Vagy tűrjem?


2014. aug. 4. 22:11
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Épp ez akartam én is írni, mint előttem egy válaszoloó. Vegyenek csak a kicsi fiuknak palotát, aztán ha majd jönnek a feljelentések, meg nem lesz eltűrt személy a szomszédok körében, akkor lehet majd pislogni.

Megáll az eszem, milyen emberek vannak...

2014. aug. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!