Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Elzavarni már nem fogom, de a...

Elzavarni már nem fogom, de a ruhát sem pakolom vissza. Tényleg én vagyok a rossz? (rettentően hosszú)

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú ez a sztori, mind időben, mind terjedelemben.


Itt van a kezdet: olvasd végig, különben nem fogod érteni


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__rokoni-ka..


Most ott tartunk, hogy párom kamasz fia az anyjánál nyaral és azt mondta, hogy a bátyjához költözik szeptembertől.

A kedves bátty és anyuka tele beszélte a gyerek fejét. Hogy addig nem látogatja az apját, amíg én vagyok.

A kedves bátty még mindig nálunk lakik. A csajjal már nincs együtt. Párom azt mondta neki hétfőn, hogy kap 2 napot, hogy össze pakoljon és elköltözzön. De még mindig itt van! Nem is szól hozzám stb..

A 2 nap bőven le telt. Össze raktam a ruháit. (A többi cuccát majd ő elpakolja.) Azzal a szándékkal, hogy ma már nem alszik itt.


Erre a párom nekem förmed telefonon, hogy mit képzelek, ha szemét vagyok a fia testvérével, akkor őt meg fogja útálni a fia miattam.

Fölszólított, hogy pakoljam vissza a ruháit.

Márpedig én nem fogom. Ma még itt alhat, aztán megy.


Párom viszont dühöng és kétségbe van esve, hogy akkor mi lesz így? Mert, hogy én csinálom a cirkuszt. Valamilyen szinten ez igaz. De valakinek kell is. Itt mindenki konfliktus kerülő és suttyomban furkálódik.

Elegem van már.

Most kinek van igaza?



2014. aug. 7. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Te fakír vagy,hogy ezt türöd. Már az első kérdésednél mondtuk,hogy hagyd ott az egész pereputtyot. a párod nem is lakikotthon, te meg ingyen cseléd vagy a nevelt fiának. Bolond vagy??
2014. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem felel meg a párod és a családja, el kell költözni, és másik pasit keresni, aki majd téged tart el (munkád van már?)
2014. aug. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Elolvastam mindent. Hát, én biztos visszamennék a szüleimhez. A párodnak fontosabb a kis bunkó gyereke, aki igazából csak kihasználja. Persze a gyerek fontos, nyilván, de ha a bunkóságával tetézi a mihasznaságát, az már több a soknál. Én nem tűrném, alapból, egy távkapcsolatban sem tudnék megmaradni, nem látom értelmét. Mi jó származik neked ebből a kapcsolatból? Ha a pasid szeret, vissza fog tartani, legalább egy kicsit ráijesztesz, és végre belátja, hogy a fiával kesztyűs kézzel kell bánni. A fia felnőtt, már nem kell babusgatni, bőven van hova mennie, miért pont a barátnője nyakába akasztja? Döntse el, a kapcsolata fontosabb neki, vagy hogy jó színben tűnjön fel a fia szemében.

L22

2014. aug. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

*nem kell kesztyűs kézzel bánni


És az előbbit kicsit durván fogalmaztam, nem azt akartam írni, hogy a nő fontosabb, mint a gyerek, de na, értitek... Bizonyos kor után már nem kell 10 évesként kezelni a gyereket.

2014. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Komolyan nem tudom már, hogy mihez kezdjek.


Még mindig nem találtam munkát. Szenvedek a jogsival is, az is ide köt. Plusz, lett 2 kutyám is az elmúlt másfél évben. Nem olyan egyszerü cuccolni.


Komolyan mondom rendesen sírhatnékom van. Nem értem, mi értelme lenne,ha vissza raknám a ruháit a szekrénybe? Aztán meg tegyek úgy, mint ha mi sem történne.

Próbálltam itt össze tartani egy otthont erre mindenki szarik bele, mert én "zsarnok" vagyok.

2014. aug. 7. 23:00
 6/17 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem maradnék ott. Ha a gyerek nem megy akkor mennék én. Te ott csak cseléd vagy.
2014. aug. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Vagy reggel, vagy a következő napokban biztos, hogy el fog menni.

De utána mi legyen? Semmi nem lesz már a régi.

Egyedül, az üres házban. Ha külön megyünk nem tudom fenn tartani, 2 kutyával lehetetlen albérletet találni és még mindig nem találtam melót.


Na meg komolyan. Egy épp befolyás alatt lévő kamasz fontosabb neki mint én? Annak majd benő a feje lágya.

2014. aug. 7. 23:05
 8/17 anonim ***** válasza:
Próbáltál már beszélni a gyerekkel? Menj be hozzá a szobába, ülj le az ágyra, és kezdj neki, mondj el mindent, amit érzel, hogy úgy érzed utál, nem érted, miért, és azt sem, ennek mi értelme. Akkor is mondd végig, ha közben a monitort bámulja. Mondd, hogy ha az apját akarja boldogtalanná tenni, folytassa csak, mert nektek szép lassan megy tönkre a kapcsolatotok. Vázold fel neki, milyen lenne békében élni, ha barátok lennétek, nem pedig szellemekként suhannátok el egymás mellett némán. Tálalj ki neki, hogy eleged van, de elég idősnek tartod már egy kompromisszumhoz. Szólj neki, hogy tele a tököd a jelenlegi helyzetből, így ha lehet, tisztogassa meg az auráját, különben szép fokozatosan minden tönkre fog menni. Egyébként Te nem mehetsz ki a párod után?
2014. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nincs itthon a gyerek.

Próbálltam már vele máskor is beszélni, de nem hajlandó. Azt mondja nagyon hosszú, mag nem érdekes. Nem akar velem szóba állni így.

A páromnak viszont azt mondta, hogy azt szeretné, ha az apja és az anyja újra össze jönnének. Ezért útál engem a gyerek.

Hiába magyarázza az apja, hogy ha én nem lennék, neki akkor sem kéne a gyerek anyja.

2014. aug. 7. 23:12
 10/17 A kérdező kommentje:

Dolgoztam kint én is. Azért jöttem vissza, hogy a gyerekre vigyázzak.

De nem egyszerü most már vissza mennem. Van egy csomó cuccunk is (hűtő, tv, mosógép, stb) plusz 2 kutya.

2014. aug. 7. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!