Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olyan szintű rossz dolgot...

Fajédsf kérdése:

Olyan szintű rossz dolgot csináltam, hogy most félek, hogy ki lesz mindenki akadva. Mit tegyek? Ti mit gondolnátok erről? Volt már hasonló eset?

Figyelt kérdés
Annyi a helyzet, hogy van egy fiúcsapat, akivel én bulizni járok. S ott van közöttük egy rokonom, akivel eléggé beittunk egy születésnapi bulin. S hát eléggé egymásnak estünk, de szex nem volt. Az óta ő többet akar, én meg nagy b.rom voltam, mivel hogy ő a rokonom. Azt hiszem másod unokatesóm. Mamám testvére az ő mamája. Szóval nem tudom mik vagyunk mi egymásnak. Valami miatt nagyon megtetszett, mert hát nagyon szép, s neki meg én jövök be nagyon. Tudom, hogy ez nem normális, de ilyenkor mit lehet tenni? Ő akarná ezt a dolgot komolyabban én meg az "etikett" miatt nem, mert meg lennénk bélyegezve ha kiderülne, hogy mi van. Szerintetek?

2014. aug. 17. 20:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Negyedrészt: ne reklámozzátok a családban.
2014. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Mamám testvére az ő mamája. Szóval nem tudom mik vagyunk mi egymásnak. "


Ajjaj

Akkor itt már nálad is gondok vannak ha ennyit nem tudsz hogy a szülőd testvérének a gyereke az az unoka testvéred. Pedig nem bonyolult. De ha már ez is ki fog rajtad akkor nem kéne kisérteni a sorsot hogy tovább adjátok a debil gént. Tudom hat éves kérdés de hátha még nem késő

2021. júl. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!