Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Érdemes-e e fenntartanom a...

Érdemes-e e fenntartanom a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Sógornőm sosem szeretett amig rendben volt az élete, de az utóbbi 1 évben nagyon félrement nála minden. Nemzetközi ügy lett belőle, nem szeretnék a részletekbe belemenni,de tényleg olyasmit él át, amit az átlagember nem szokott. (Nem ő a hibás! ). Amióta ez van, imád,hozzám jön minden nyűgével-bajával,apró rezzenésével az üggyel kapcsolatban.

Nekem is megvan a magam baja,tény,h nem játszik közre nemzetközi feljelentés, de engem akkor is taccsra tesznek ezek a dolgok. Mivel 8 hónapja másról sem szól az élet,mint róla,én támogatom,áthívom,napokig itt van, etetjük,legfőképp itatjuk, néha belőlem is kibukik,h "nekem szar". Általában erre az a reakció,h bocs,h önző vagyok,de olyan jó most a saját sebeimet nyalogatni. Kezdek besokallni, mert én 130%-ot adok emberségből,de úgy látom,semmit nem kapok vissza. Lehet,h most sem "szeret" ,csak mankó vagyok? Ha megszűnik a gondja,ugyanúgy utálni fog?

tudom,ezt tőle kellene megkérdeznem, de mégiscsak a férjem nővére,nem szeretnék a férjem alá tenni, h "szegény nővérét még ezzel is terhelem"..



2014. aug. 25. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem fog tetszeni, vagy nem fogod érteni.

Vannak emberek akiknek feladatuk másokat segíteni, még ha nem is tud róla. Ezért van, hogy természetedből fakadóan segítesz, mert te jó vagy, önzetlen vagy. Te tudsz neki adni magadból. Ha odamenne egy önzőhöz, nem kapna semmit, lehet, hogy nem is élné túl a válságot.

Miért pont te? Mindenki ezt kérdezi. Mert te képes vagy rá. "Aki másokat felüdít, az maga is felüdül." Ezek csak az én gondolataim.

2014. aug. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem is , és tetszik is. Köszönöm.


Csak gyarló emberként nehéz arra a sok rosszra nem gondolni, amit kaptam tőle.

Hogy amikor az első gyerekkel voltam terhes,közölte,h rám sem bír nézni, mert nekik nem jött össze.

Aztán amikor összeszenvedték nagy nehezen, és érdeklődtem,h hogy vannak,miben tudok segíteni, rámrivallt,h neki a gyerek mellett nincs energája másokkal is foglalkozni,jó lenne,ha nem zaklatnám (2x is írtam neki 2 napon belül,mert tudtam,h idegileg kivan,nem ilyen lovat akart,amikor kiderült,h mivel jár egy gyerek..)


ÉRdekes egyébként,h amikor itt van, tényeg el is felejtem mindezt, mert nagyon szeretem őt,végtelenül tetszik a személyisége,fel is nézek rá vmilyen szinten, csak mikor elgondolkodom,h de jó is ez így most,akkor azért belémszúrnak a tüskék..

2014. aug. 28. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az ő büntetése. Persze, ha nem bírod, akkor erőd felett ne csináld sokáig, mert magadra is kell energiát fordítani.
2014. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!