Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tehetnénk jobbá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetnénk jobbá a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Van egy kisfiam, nem terveztük, nem voltunk házasok. Nem segít nekünk.Én nem szeretem a gyermekem apját, ő engem igen, de már idegileg kikészülök ettől. Először próbáltam úgy viselkedni, hogy távol tartsam, utálatos voltam, (gondolom ezért nem segít ),de ez az ellenkezőjét váltotta ki mint gondoltam. Most ott tartunk, hogy teljesen normális vagyok vele, nemrég jöttem ki egy gerinc bajból, úgy néz ki kezdődő gyomorfekélyem is lett. Ő meg külföldön és úgy beszél velem mint egy pokróccal. A gyermekem miatt tartanám csak fennt a kapcsolatot, már nem remélem, hogy segít akármi bajom van is. Van értelme?
2014. máj. 28. 20:06
 1/2 anonim válasza:
Atol fug hány eves es milyen nemű?
2014. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem értem ezt a kérdést. Kivel akarsz jobb kapcsolatot? Ki nem segít? Az apa? Mitől készülsz ki, ha nem is éltek együtt? Úgy beszél veled mint egy pokróccal, mert te utálatos voltál. De nem ezt vártad. Akkor mit vártál? És miből gondolod hogy szeret, ha úgy beszél veled mint egy pokróccal?
2014. máj. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!