Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogy lehet sogornom ilyen...

Hogy lehet sogornom ilyen bekepzelt?

Figyelt kérdés
Meghivtam magunkhoz nyaralni az egesz csaladot, mire o kijelentette, h dolgozik a nyaron.. Nem hiszem h 2-3 szabad napja ne lenne, ahogy a sogoromnak is. Itt csak arrol van szo h nem akar nalam vendegeskedni mar csak dacbol se mert o a valaki.. Mar csak udvariassagbol is igent mondtam volna mert jo szivvel vartam oket. Most lettunk kesz a lakasfelujitassal jo lett volna ha egyutt lett volna a csalad.. Sajnos elegge oda van magatol, latszik a stilusan h lekezelo, a szep ruhak azok mennek meg anyosnak nyalas, de ahhoz kepest, h masokkal milyen baratsagos, velem 1 kedves szot nem tud valtani, pedig nem adtam alapot annak h ilyen legyen velem, Jo, egyszer megneztem a lakasukat es azt mondtam h jo ez, de nem ugy ertettem, h leszoljam, aztan lattam a fejen hogy vmi omlengest vart volna... Na mindegy eleg faraszto mar, h en probalkozok, o meg sz-rik bele.... Jo lenne leszallni a magas lorol. Bocsi a helyesirasi hibakert meg ekezetert sietek.
2014. aug. 29. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút megértem a sógornődet, hogy ilyen irigy embertől mint te vagy messze távol tartja magát.Igaza van, én is ezt tenném a helyében.
2014. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Így lehet. De az miért beképzeltség, hogy nem ment el hozzátok? Nem volt kedve és kész. Nem kötelessége veled jóban lenni.
2014. aug. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Akkor a sógornőd nem megy el. Valamiért nem kedvel, de úgy látom, kölcsönös az utálat.
2014. aug. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%

Nem mindenki tud kivenni szabadságot, van ahol szabadságstop van.

A helyesírás pedig nem sietség kérdése...

2014. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
99%
Süt az írásodból, hogy amúgy sem kedveled a sógornőd. Ha elment volna hozzátok, most arról írnál, hogy miért ment ha nem is akart, vagy hogy összevesztetek. Ezek szerint ti is felújítottátok a lakást, ahogy írtad, ez is az egyik ok, hogy meghívtátok őket, megmutatni. Nos, hát ők is így tettek amikor kész lett a lakásuk, elhívtak, és talán olyan megjegyzést tettél, meg olyan stílusban, hogy ezek után ő nem kiváncsi arra, hogy te hogyan újítottad fel a házat. Valamint nem ment el, és tett úgy mintha szuper barátnők lennétek, a hátad mögött meg elmondott mindennek, hanem inkább el sem ment. Tehát tiszta sor, nem volt kedve, nem akart veled lenni, így nem ment. Mi a problémád ezzel? Azért mert a sógornőd nem kell úgy ugrálnia ahogyan te fütyülsz, és olyan helyen töltenie a szabadnapját a nyáron ahol nem érzi jól magát.
2014. aug. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

Fröcsög belőled az irigység és a gonoszság!

Ha ennyire utálod, akkor minek hívtad meg őket?

Én sem mennék olyanhoz nyaralni, aki így beszél rólam, mint te róla!

2014. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
97%
Te szándékosan hergeled magad vagy ilyen a természeted ?
2014. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Azért miért beképzelt, mert dolgozik és nem tud elmenni? Ha nem dolgozna, akkor az lenne a problémád, hogy ingyenélő. Látszik az írásodból, hogy nagyon irigy vagy rá.
2014. aug. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
én sem kaptam egész nyáron egy nap szabit sem. :/
2014. aug. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Én sem tudok akármikor 2-3 szabadnapot kivenni.

Amikor meg ki tudok, nem arra használom, hogy udvariasságból elmenjek valahova, hanem olyan helyre megyek, ahol jól érzem magam. Nyilván nálad nem érezné jól magát, amin nem is csodálkozom, ahogy olvaslak.

2014. aug. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!