Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Megszakitsam a csaladommal a...

Megszakitsam a csaladommal a kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Edesanyam Nemetorszagban el,elvalt.Apukammal egy kornyeken lakunk (vele szoktam beszelgetni inkabb).de nem szamithatok egyikojukre sem semmibe.17eves vagyok."egyedul" a nagyvilagban.a baratommal elek jelenlek akibol mar kezd elegem lenni.Anyukammal folyamatosan veszekszunk,mivel nehezere esik eltartani amig lesz munkam es ameddig jarok iskolaba,meg lenne 2 evem.Van egy noverem is,akivel megannyira sem eggyezek,o folyamatosan arra torekszik hogy azt az 1 embert is eltavolitsa mellolem akivel egyutt elek.a baratomat.Azota (2honapja) vele sem tartom a kapcsolatot.nem is koszonunk egymasnak pedig egy kornyeken elunk,es neha ossze is futunk az utcan de figyelembe sem vesz :( . A kerdesem az lenne,hogy szerintetek merjem bevallalni azt hogy keressek egy masik fiut,akivel osszekoltozok majd es lehet o tamogatni fog engem eletem soran,vagy meg egyenlore maradjak ebben a szarban a jelenlegi baratommal?! :/ nem tudom mit tegyek.szakitsam meg az egesz csaladommal a kapcsolatomat veglegesen?Apukammal meg el szoktam beszelgetni de o is mindig idegesit,mindenkinek igazat ad csak nekem nem ha van valami problemam...
2014. szept. 19. 18:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szép család. Apukád miért nem segít?? Nem megoldás az, ha az egyik kapcsolatodból a másikba ugrasz, pláne ilyen fiatalon, csak azért, hogy eltartsanak. Ne akarj senkinek sem kiszolgáltatott lenni, mert az nem a jó irány. Egyenlőre multiknál vagy bárhol keress diákmunkát, utána az utolsó évben estin leérettségizhetsz munka mellett.

Elítélem a szüleidet, hogy ennyire nem foglalkoznak veled, apukád is osztja az észt, az helyett, hogy vele élnél legalább addig, amíg nem töltöd be a 18-at. Semmi ambíciód, te sem a munkára gondolsz, hanem arra, hogy ki tartson el...

2014. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha igaz amit írtál, ne hagyd ott a fiút amíg nem dolgozol. Még egy ekkora balekot nehéz lenne találnod. Később visszasírnád magad hozzá, ha engedné. A szüleid kötelessége lenne hogy gondoskodjanak rólad.
2014. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most is ugyanolyan kiszolgaltatott vagyok,mivel legszivesebben itthagynam a baratomat,csak nem teszem mert felek egyedul elni,senki nelkul,se csalad,se baratok.apukam ujrahazasodott van felesege akit talan nalam is jobban megtisztel meg megbecsul,es ez teljesen igy van osztja az eszt de semmiben nem segit nekem.ha kerek penzt tole csak kolcsonbe ad es visszakeri,reszben megertem mert betegnyugdijas 500lejes nyugdijjal...(romaniaban elek) de azert anyamtol aki megkeres 1250 eurot havonta elvarnamdeneki is nehezere esik meg azt a 200eurot is elkuldeni amit kuldott eddig.folyton keresi az okokat a veszekedesre csak hogy ne kelljen elkuldje.. :( en meg ki kene nyaljam a feneket magyaran mondva azert a 200euroert meg 2 evig amig iskolaba jarok.de en meg nem tudok olyan lenni.ha oszinten elmondom neki a velemenyem egybol lehord hogy csak egy penzeszsaknak tartom meg ilyenek.. :(
2014. szept. 19. 18:20
 4/11 A kérdező kommentje:
1. valaszolo : en gondolok a munkara,alig varom hogy dolgozhassak,de nem vagyok 18 se es suli melett diakmunkat nem tudok csinalni foleg nem par lejert.azzal kitorolhetem amit itt adnak.en a tanulassal szeretnek foglalkozni hogy legyen meg az iskolam elsosorban,legalabb a 12 osztaly liceumon,ha estibe megyek egy senki leszek,itt lenezik azt azt az iskolat.ha be tudnam fejezni lehetne egy jo munkahlyem es nem kene senkinek sem a penze de en is meg kell eljek valamibol.szuksegem van ruhakra,elelmiszerre,iskolara es az ottani kolcsegekre,az alberletet fennt kell tartsam.
2014. szept. 19. 18:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Költözz apukádhoz. Neki kötelessége eltartani téged, akár van szeretője akár nincs, a gyereke kell hogy legyen az első. Vagy költözz ki anyukádhoz és fejezd be kinn az iskolát.
2014. szept. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
apukammal sem lehet hosszutavon megeggyezni.es hely sincs nala.
2014. szept. 19. 18:36
 7/11 A kérdező kommentje:
Nemetorszagba pedig megugyse mennek.anyam kikeszitene idegileg.es amugysem szeretek ott lenni.mar voltam,es halottam milyen a suli,es mennyire komolyan veszik
2014. szept. 19. 18:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lennél egyedül a nagyvilágban,ha a nővéredre éppen nem fujjnál.Ő jót akar neked de nem hagyod.Na ná elakarja űzni mellőled azt a pasit.Minek is kell neked 17évesen élettárs?Gondolom ha apád nem is,de ő engedné nála vele élj.Már azt sem értem apád miért hagyja ezt.Bizonyára apád azért nem ad igazat,mert nincs is.A szüleidnek kötelessége eltartani téged,de abban igazuk van a kanodat viszont nem.ha okos vagy szót fogadsz atesódnak,rá érsz még kapcsolatban élni.neked tanulnod kell,de gyanitom pasi mellett ez neked nem igazán megy.
2014. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudod abszolut a hatteret az egesz dolgonak,meg nagyon sok minden van a mogott amit eddig elmondtam.a baratom miatt kezdtem el megvaltozni,es tanulni most 2 evel ezelott.nem a kanom oke?hanem a baratom..te meg ha nem tudod megvalogatni a szavaidat haggyal a fenebe es ne irogass meg oszd az eszt meggyozodve mikor nem is tudod mi van.a noverem utal engem gyermekkorom ota,elegette a fenykepeimet,szid es atkoz a cigany baratjaval egyutt.apam meg sosem venne magahoz ezt o is megmondta egy 25 negyzetmeteres lakasba hova menjek?a nyakukra,aludni?mondd mar meg ha olyan okos vagy..van eleg bajom minden fele teren nem kell meg te is sertegess
2014. szept. 19. 18:42
 10/11 anonim ***** válasza:

"keressek egy masik fiut,akivel osszekoltozok majd es lehet o tamogatni fog engem eletem soran,"


nem értem a problémád, prostikra mindig is volt igény...

2014. szept. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!