Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy ennyire érzéken...

Normális, hogy ennyire érzékeny vagyok? Ma egész nap szomorú voltam emiatt.

Figyelt kérdés

Este azt álmodtam, hogy apukám meghalt, és sírva ébredtem fel. És a való életben él és virul, de most belegondoltam, hogy lehet, tényleg nem sok ideje van hátra és mi van, ha egyszer hazaérek az iskolából és azzal fogadnak anyáék, hogy meghalt? :( És most is sírok, ha csak eszembe jut, mi lenne, ha apa meghalna...

Normális, hogy itt bőgök egy olyan dolog miatt, ami meg sem történt?


2014. aug. 26. 16:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem
2014. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Nincs semmi problémád, és kitalálsz egyet magadnak, az egyáltalán nem normális.
2014. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Hány éves vagy? Amúgy nem, ez nem normális, hisz ha apukád él és virul, akkor nem kell bőgni. ;)

2014. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha ennyire félsz a haláltól, akkor kezdj el vele szembenézni! Hiszen a félelem a „kapu őre”! Amitől félünk, azzal szembe kell nézni! A Magyar Hospice Alapítványnak is rengeteg ilyen témájú könyve van, kezdd el tanulmányozni a különféle halálfelfogásokat, hogy megtaláld azt, amiben hiszel. Túl leszel majd ezen a parán is, hiszen minden mulandó, csak a változás örök.
2014. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Egy-egy rossz álom után mindenki lehangolt aznap, ez nem csak veled fordul elő.
2014. aug. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
16 vagyok
2014. aug. 26. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves apukád, hogy nem sok ideje van hátra? Vagy beteg?
2014. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Akit szeretünk, félünk az elvesztésétől, a hiányától, a tudattól, hogy hogyan élnénk nélküle.

Álmodban átélted, hatása alatt vagy, hiszen ébren is foglalkoztat az elmúlás gondolata.

Normálisnak találom, hogy szíved, lelked megéríntette ez a gondolat. 16 évesen főleg nehéz feldolgozni egy ilyen álmot.

Később is. Tudjuk, eszünkkel felfogjuk, hogy a halál az élet része, vége. De a szívünknek nem tudunk parancsolni,

és az érzéseinknek sem.

2014. aug. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a sírást, és próbáld meg elterelni a gondolataidat, nézz egy vidám filmet, vagy menj el a barátnőiddel sétálni, fagyizni. Amúgy ha nem beteg apukád, akkor nem szabad ilyenen gondolkodni, hogy nem sok ideje van hátra, a halál nem válogat kor szerint, sokszor sajnos a fiatalabb megy el elsőnek és nem az idősebb. Felejtsd el az álmodat, ne gondolkodj olyan dolgokon ami még meg sem történt. éld az életed.
2014. aug. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne normális. Nekem volt olyan rémálmom 16 évesen, hogy hányingerem volt egész nap az iskolában, és koncentrálni sem tudtam (felgyullad a házunk és mindenki bennég és nekem kell azonosítani a holttesteket, még szagot is éreztem). Elmúlik, próbálj jó dolgokra gondolni és arra, hogy értékesen töltsétek el együtt az időt.
2014. aug. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!