Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Türelmetlen vagyok az új...

Türelmetlen vagyok az új családommal. Hogyan fogjam vissza magam?

Figyelt kérdés
Eddig úgy éreztem nem volt gond, nagyon szeretem őket. Esküvő óta, valószínűleg a stressz miatt, hogy minden jó legyen, utána meg hogy vegyünk lakást, stb, türelmetlenebb lettem velük. Ha kérdik, hogy hogyan haladunk a lakáskereséssel ezt máris számonkérésnek veszem és rosszul reagálom le, holott csak érdeklődnek. (Bár lehet kicsit gyakrabban teszik, mint kellene) Az új család alatt apósomat, anyósomat, sógoraimat és sógornőimet értem. Lakást vettünk, azóta pedig mindenki azt kérdezi mikor költözünk be. Biztos, hogy kedvességből teszik, de amikor egy nap alatt három "családtag" teszi fel ugyanazt a kérdést, akkor az utolsónak kicsit ingerültebben válaszolok, pedig nem ő a hibás. Volt valaki ilyen helyzetben? El fog múlni vagy én ilyen türelmetlen személyiség vagyok, csak nem vettem eddig észre?
2014. szept. 30. 10:33
 1/3 anonim ***** válasza:
terhes vagy? vagy mitől vagy ilyen kis ideggombóc?
2014. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De miért veszed számonkérésnek? A családtagok érdeklődnek egymás iránt, ez természetes, hogy megkérdezik. Az lenne a rossz, ha nem érdeklődnének irántad.

Vigyázni kell ezzel az ingerültséggel, mert gyorsan megutáltathatod magad.

Nincs esetleg magnézium-hiányod? Az is okozhat pattanásig feszült idegeket.

2014. szept. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok terhes, ők is erre gyanakodtak, ami aztán még jobban felingerelt. Nem a tény, hogy megfordul a fejükben, hanem az, hogy a hátam mögött megtárgyalták és még rá se kérdeztek, hogy igaz-e :P


A magnéziumhiány viszont nagy valószínűséggel aktuális. Kipróbálom, hátha vitaminnal és visszafogottabb magatartással elkerülhetem a magam megutáltatását... :)

2014. szept. 30. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!