Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A nagynénéméknél voltunk...

A nagynénéméknél voltunk vendégségben. Az asztal közepére egy kancsó lehűtött csapvizet helyeztek és a tegnapi maradékot adták nekünk enni. Hogyan viszonozhatnám ezt a "kedves" fogadtatást?

Figyelt kérdés

2014. okt. 9. 20:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
57%
Amennyi szegény ember van ebben az országban, nem is csodálkozom nagynénéden!
2014. okt. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen kedves rokonokat, akik az ingyen koszt miatt járnak vendégségbe, nem a család vagy a társaság miatt...
2014. okt. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Valóban kevés az infó, és a kérdező is eltűnt...

Nálunk a karácsony az alábbiak szerint alakul: 24-én este átjönnek nagynénémék, eszünk-iszunk, ajándékozunk, persze délelőtt ő is főzi az ünnepi menüt. 25-én, de van, hogy 26-án mi megyünk át hozzájuk és képzeld, az előző nap készített töltött káposztát, süteményt esszük, pedig ezek tervezett látogatások, nem a semmiből bukkanunk fel :D

A csapvíz meg... Vittél esetleg valami más innivalót a vendégségbe? Bort, vagy üdítőt? Mi sem tartunk otthon semmi ilyet, csak ha ünnep van.

2014. okt. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
52%
Ilyekor a lábtörlőre kell szarni. Apa, anya, a gyerekek meg a mama is.
2014. okt. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Ízlések és pofonok, én például nemigen iszok mást csapvizen kívül. Ha van otthon üdítő, vagy ásványvíz, akkor sem, mert én a csapvizet szeretem, az oltja a szomjamat. Amúgy akár arról is lehet szó, hogy a nagynénédéknek nem volt pénze sörre/borra/üdítőre. Ettől még nem ők az Antikrisztus! A maradék kaja meg olyan dolog, hogy ha nem romlott, nem gusztustalan, stb, akkor nem értem, hol van vele a probléma. Jóllakott mindenki? Azt még megérteném, ha arról lett volna szó, hogy ők hívtak át, és négy főre lett volna kb. feleannyi embernek elég étel. Bár akkor is inkább elkönyvelném magamban a dolgot valahogy a háttérinformációk függvényében(anyagi helyzetük, viszonyotok, stb), és nem a gyakorira jönnék fröcsögni. De hogy a kérdésre is feleljek: szerintem gyújtsd rájuk a házukat! Szemetek! :)
2014. okt. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
az fel se merült hogy nem volt otthon másouk?
2015. okt. 18. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
80%
a kerdezonek itt kellene elni ahol en Ausztraliaban. itt ui. alap hogy vizet MINDIG kinalunk a vendegnek az feltetlenul kell hogy legyen. aztan johet mas is de ez az alap. a kerdezo meg ostoba bunko.
2016. febr. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!