Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kérjem meg anyát, hogy...

Hogy kérjem meg anyát, hogy igazolja le a pénteki, mai és a tegnapi napot a suliba?

Figyelt kérdés

Nem mondhatom azt,hogy itthon voltam,mert Ő szabadságon volt a múlthéten és ezen a héten is azon lesz...


Igazából annál a srácnál voltam,akibe szerelmes vagyok,de Ő csak amolyan "legjobb lánybarátként" tekint rám.Minden reggel elmegyek hozzájuk és onnan együtt megyünk a suliba.

Pénteken mondta,hogy Ő ilyen hidegbe nem akar kimenni a házból,a szülei már elmentek,így kitalálta,hogy maradjunk.Én pedig örültem,hogy egy kicsit kettesben lehetünk.És ez volt tegnap és ma is...


Anya úgy tudja,hogy suliba voltam,de kérnem kéne tőle igazolást.



14/L


2012. febr. 7. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
nagy hulyeseget csinaltal,de nyilvan ezzel te is tisztaban vagy. Az egyetlen jarhato ut,h szepen odamesz hozza es elmondod neki a tortenteket. Nyilvan nem fog megdicserni,de vallalnod kell a tetteid kovetkezmenyeit. Es legkozelebb suli utan talalkozz a fiuddal,mert ez a fiu mar reg sehol nem lesz,amikor neked meg kell elned a takaritono fizetesedbol. Ha ugyanis nem jarsz rendesen a suliba,akkor max. az lehetsz. Esetleg csirkebelezo egy gyarban.
2012. febr. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod neki, hogy nem iskolában voltál, hanem őszintén bevallod, hogy a srácnál voltál és majd ő eldönti, hogyan tovább.

Nem érdemes hazudni, remélem, rájöttél!

2012. febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Mond el anyukádnak,hogy nem voltál iskolában,biztos nem dicsér meg,de szerintem segíteni fog.Vagy nem szép dolog tőlem,mert nekem is van egy 14 éves lányom és én sem szeretném,ha becsapna,de még azt tudod tenni,hogy elmész a gyerek orvoshoz és kérsz igazolást,akkor nem fogja senki megtudni:)
2012. febr. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

A doki már késő. Visszamenőleg nem tud mit kezdeni, aznap meg kell jelenni nála, amikortól az igazolás kell..

Mondd el anyukádnak az igazat és hogy megbántad.

Először mérges lesz, de aztán rájön, hogy ő is volt fiatal.

2012. febr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
a simlisség tuti kiderül, a dokis dolog is!! A lányom is eljátszotta ezt, nem örültem.Állj anyukád elé, korrektül, egy kis fejmosás,és nem lesz gond meglátod.:).
2012. febr. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szia, nem tudom, hogy most hogy van de amikor én jártam középiskolába a szülő csak előre igazolhatott és egybefüggően csak 1 napot :/ szal ha meg is sikerül gyöznöd róla, az iskolában nem biztos,hogy elfogadják.

22/N

2012. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 silverinte8000 válasza:
mond el tisztán elöb utobb csak kiderül és akor roszabb lesz mond el max pár hét bünti de mond azt hogy anál voltál aki tetszik
2012. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor hamisítok igazolást,de neked nem ajánlom,mivel ha lebuksz akk még rosszabb lesz... Inkább mond el neki az igazat :)

18/l

2012. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én elmennék dokihoz, és mondanám, hogy a mai napig lázas voltam, ma már csak kis hőemelkédésem volt, kéne igazolás. Vagy péntektől hányás-hasmenéses olgot kaptál el, mai napig otthon voltál. ennyi
2012. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!