Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Létezik hogy lelkileg zsarolva...

Létezik hogy lelkileg zsarolva van édesanyám?

Figyelt kérdés

Édesanyám 55 éves. Mindig odafigyelt az alakjára, tornázott, mozgott, és az ünnepek után általában fogyókúrázott is.

Az utóbbi másfél évben drasztikusan átesett a ló másik oldalára. Állandóan csak tornázik, reggel négy órakor felkel hogy 5-re megtornázzon. Kezdetben a tésztát nem ette meg, és a kenyérféléket, az utóbbi időben már a rizst és a krumplit sem eszi meg. Látszik rajta hogy össze van zuhanva, és kínos egyszerűen enni vele egy családi összejövetelen. A rántott húsról levakarja a panírt, a pörkölthöz nem eszik köretet, csak salátát maximum. A munkahelyi ételét hazahordja, helyette tészta nélküli húslevest eszik csak. Komolyan aggódom érte. Én azt valószínűsítem hogy apám maximalizmusa áll a dolgok hátterében. Nagyon sok jel utal erre...Csak nem tudom hogy derítsem ki.



2014. okt. 27. 12:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Nyilvan ahogy nektek sincs hozza kozotok hogy o hogy csinalja, neki sincs ahhoz koze, hogy ti hogy csinaljatok.


Bar nem igazan tudom hogy tudna barmit is ratok eroltetni. Senkire nem lehet eletmodvaltast raeroltetni, ha o maga nem akarja.

2014. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy apad hibaja. Szerintem anyukadnak valami eveszavara lehet. Nekem regebben eveszavarom volt, es en is pont igy viselkedtem: rosszul voltam, ha nem mehettem edzeni, a rantott hustll en is le vakartam a panirt, ha feher kenyer volt otthon, akkor inkabb nem is reggeliztem, ugy ereztem, nem felelek meg senkinek, stb. Sajnos ezen csak pszichiater/pszichologus segithet.
2014. nov. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!