Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet együtt élni egy...

Hogyan lehet együtt élni egy pszichopatával?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 20:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
gone girl c. film ...
2014. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
78%
És arra gondoltál,jó-e ez a gyereknek,ebben felnőni?Lehet,hogy egy válást könnyebben feldolgozna.
2014. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem a páromról van szó.
2014. nov. 12. 12:08
 14/25 anonim ***** válasza:
muszájból max. Amúgy ha nem vagy áldozattipus: sehogy.
2014. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen embert sehogy nem lehet elviselni. A gyereknek se jó, ha ilyen szülője van. Jobb külön élni, mint így.
2014. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem! Minél messzebbre húzol tőle, annál jobb neked.
2014. dec. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az én férjem is ilyen..mindig probàlt parancsolgatni amint ellenszegültem jött a zsarolàs..

vàllni akartam mondtam is neki..de jöttek a zsarolàsok..hogy elveszi tőlem a gyerekeimet..tudta ezzel bànt a legjobban hisz kiskoruk óta mindent megtettem értük képes lennék értük tűzbe menni (most viszont szar anya vagyok boldogtalan depressziós..amint tudta vàllni akarok elkezdte eltiltani őket tőlem pl.nem vihetem őket anyàmhoz ha ő pont dolgozik vagy nem jöhet!!volt hogy hugomhoz mentem velük ő aludt mert éjszakàs volt minek dekkoljunk a lakàsba nézzük hogy alszik?-este is ment vissza éjjelre..le se értem hugomhoz màr jött utànnunk).

Fenyeget ha vàlok megöl..volt hogy megütött..

a fejemhez vàgta eltartott vagyok itt minden az övé egy senki vagyok stb. Persze két nap nappalos 12oràba kettőt éjjel na én a 2nappalja miatt évekig nem talàltam munkàt mindig elvàrta én oldjam meg a gyerekeket..belekényszeritett kinti takaritàsba ami nem bejelentett..a pénzem leadtam..munkàt nem akart vàltani hogy én is talàljak vmit..àllandoan kötekedett hogy hogyan öltözök fel meg biztos pasim van mindenkivel akivel szoba àlltam megvàdolt..(cicanadràg pulover neki kirivo ..akkor aki mini szoknyàba kivàgott felsőkbe jàr??)-ràadàsul én kapott ruhàkba jàrok meg a lànyaim is ausztriàbol kaptak ruhàkat,amit nem győzök nekik megköszönni..

most hogy éjjel dolgozok bejelentett ..fenyegetett hogy kirugat megalàz..

Nem merek lépni nem tudom kibez forduljak sokàig senkinek se mondtam mert szégyeltem..most egy mtàrsamnak elmondtam akibe megbizok tudom nem mondja el senkinek..mondta éjjel nem tudott aludni miattam..nem tudja hogy segithetne mi lenne a jó..

van bejelentett munkàm de nem merek lépni mert fenyeget legyen 8testőröm mert bàrhova megyek megtalàl ..meg ha az övé nem lehetek akkor màsé sem.. azt mondja ha a gyerekeket nekem is itélnék gondoskodik róla ne kapjam meg ..pszihiàtriàra utaltat megöl stb.-amugy lassan tényleg ott kötök ki..😢egész nap a lakàsba vagyok akkor megyek ki ha dolgoznom kell menni..jàtsza a mintaapàt azota futkos a gyerekekért làssàk az oviba milyen rendes apuka..a külvilàg felé mutatja a szépet egész nap telefonàlgat..-sose kérdezem meg kivel..de ha engem hiv vki egyből ki volt miért hivott meg hallgatozik..neten kutakodik utànnam ugyhogy irok baromsàgokat had olvassa..


Gyerekkel zsarol meg mondja -egyedül mehetsz gyerekeket nem viheted..magyaràn tudja a gyerekek nélkül nem megyek..

de tegnap is szàmonkért gyanusitgat hogy milyen ruhàba mentem dolgozni..3éve nem dugtam kérdem én fenyeget nem akar vàllni..mondta utàl -én is őt,leköpött megütött -nekem soha nem lehet kapcsolatom ha ő nem akar elvàllni??-amugy nem is tudnék senkivel lefeküdni mert annyira eltiport ez az alak hogy nem tudom magam se elfogadni.. lekövérez meg hogy azért nem ment a szex mert én dagi vagyok vagy mert tàg mert szültem 2gyereket..


Voltak gyengébb időszakaim gyàszban se volt mellettem..ha anyosék basztattak se àllt ki mellettem..sose volt férfi akire felnézhettem volna..


Fenyegeti az edzőm a mtàrsam mindenkit aki csak kedves volt velem vagy kicsit növelte az önbizalmam..-amit persze nem hittem el "szép az arcod"-ez olyan erőltetett bok hisz vannak pattanàsaim stb. Tudom nekem kell tennem érte hogy edzek ha nem akarok hizni de màr élni sincs kedvem nemhogy edzeni..

vettem egy kutyàt mert sokat vagyok egyedül hisz este dolgozok..abba is belekötött..mondtam neki tàrsas magànyba vagyok miatta igy van kivel beszélnem..a gyerekeket van hogy 2napra elviszi az anyukàjàhoz én sose tiltottam..de ha én strandra viszem őket (ingyen!mert ott dolgozok)akkor fenyeget hogy "csak meg ne lepődjél ha megjelenek"veszek ki szabadsàgot stb.

Most hogy jobban keresek mint régebben fele lakàs meg rezsiköltségre leadok..de elvàrja hogy én fizessem a gyerekek beiskolàzàsàt, ovit, szülinapipartyt, fényképeket oviba,suliba osztàlypénzt stb. Tönkretette a telefonom pàrszor falhoz vàgta meg ràült befolyt a kinelző vennem kellett màsikat egy fillért nem adott bele..kocsimat le kellett cserélni mert rossz volt-muszàlybol kellett..de ő màr nemtudom hànyadik autojàt veszi..

és igen ezt anyukàm nevére vettem ugyanis az első autom a tudtom nélkül àtiratta az anyukàja nevére..ha mentem dolgozni fenyegetett feljelwnt hogy elloptam az anyja kocsijàt..

Kifelé mintaapa de én mosok a csajokra pucolom a cipőjüket készitem reggelre a ruhàjukat hordom őket orvoshoz szülőikre jàrok, tanulok a naggyal..-aki most rontott nem is merte megmondani..-sajnàlom őket megfelelési kényszerbe vannak 😢 az apjuk oltogatja őket "tőlem senki nem vehet el titeket én mindig veletek leszek"..-hozzàteszem felajànlottam a közös felügyeletet de nem él vele..neki a lényeg itt legyen a felesége azaz én a külvilàg felé..a földön egy vékony matracon a jàrolapon alszok ugyanis azt is megtiltotta a gyerekszobàba a parkettàn feküdjek..mikor bementem aludtak a gyerekek jött a fenyegetés "ha itt mersz aludni felkiabàlom őket"..

Ha nekemjön a gyerekek kiabàlnak "ne bàntsd anyàt"akkor mkndom a gyàmügyet kiküldik a szomszédok mert sirnak sikitanak a gyerekek majd elveszik őket tőlünk.. erre a vàlasza nem baj akkor egyikünké se lesz..

nem tudom meddig birom ha ők nem lennének nem lennék itt.. viszont igy meg olyan depis vagyok nem tudok teljes anyjuk lenni nehezen mutatom ki hogy szeretem őket..

és a kicsi is az apjàtol mint aki fél..az apja aludt rànézett alszik e ugy adott nekem puszit..ràjuk is kihat ez az egész szar..a kicsi apàs lett mert azt hallja az anyja milyen szar alak vàllni akar elvenni apàtól stb.volt hogy lovaztunk a gyerekszobàba a naggyal bejött a kicsi is jàtszani a nagy meg azt mondta akkor én àtmegyek apàhoz ne legyen egyedül..

Az elején ugy terrorizàlt a gyerekek ne halljàk..aztàn volt hogy a nagy mondta apa làttam àm..belefujt a hajamba pofàmba hogy cukkoljon..

az utobbi időbe szur a szivem a melohelyen mint aki alig kap levegőt olyan nyomàs fulladàs..ebből ha nem menekülök beledöglök :(

de hogyan?a mhely a mai vilàgba nem biztos..messzire nem mehetek a làthatàs miatt se majd..meg az ilyen agresszorokból vannak a csalàdgyilkosok..nem magam a gyerekeim féltem..nem egy eset volt az apa a gyerekeket ölte meg hogy az anyànak rossz legyen.. (sokszor magamba is làttam màr agressziv tettet meg a gyerekekbe is..a nagy 3ast kapott magatartàsra csunyàkat levelezett..itthon mit hall "a k anyàdat,megdöglesz,elvàgom a nyakadatstb.)

Anyàmék is kerülnek elegük van hogy csak sajnàltatom magam..segiteni nem tudnak..szeretem őket de tökre eltàvolodtunk :(

volt hogy itthon a "férjem"annyira kicsinàlt elmentem 3s azon gondolkodtam mindenkinek jobb lenne ha én nem lennék ha meghalnék..

Engem màr a pszihologus se hoz rendbe..ha elvàlok tudja hol dolgozom terror igy is most és ugy is ha vàllok az életem..


Miért érdekli hogy öltözködök ha megvet leköp kicsinàl megakar ölni?-miért fàj neki ha vki kedves velem vagy ha lenne vkim??-tàrgyként kezel engem..

2014. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Ügyet Lenke ***** válasza:
BAKKER UTOLSÓ, KÖLTÖZZ ELL MOST!!!!!
2014. dec. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Biztos teli van hibàval nem néztem àt..mobilrolbirtam ugyanis laptopomat is pàrszor ledobta félbehajtotta billentyűket kitépte..a kàbeljét eltépte meg a mobilomnak is..


Zsarolt most nekem kell őt eltartanom..

hogy talàlok kiutat?? Nem tudom nem làtom az alagut végét.. aki tudja szar anyagi helyzetbe vagyok meg kihasznàl (volt rà példa odatettek egy nagyobb összeget..)nem segit senki se a két szép szememért màr ràjöttem mi volt a célja miért segitett munkàt talàlni.. lehet ki is fog rugatni.. megvàrnà mig vàllok majd eltipor ő is..melyik a jobb??akkor inkàbb bennemaradni a szarba de a gyerekek mellett minthogy elvegyék őket mert senki se segit még anyàm se.. 😢

megkértem legalàbb jöjjön velem albérletbe csak ennyit kértem nem pénzt!!csak legyen vki a gyerekekkel amig melozok.. az ilyen nők meddig süllyednek??a gyerekekért eladjàk magukat? 😢nem szeretném.. de az hogy anyàm meg hugom is cserbenhagy..😢

2014. dec. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Hova költöznék ha mindenhol megtalàl?

meg a gyerkeknek az apjukra is szükségük van..

de vele nem lehet kompromisszumot kötni..

mondtam közös felügyeletet vagy legyünk szomszédok kiado volt mellettünk a lakàs..de nem neki semmi se jo..

nyitott kapcsolatot se akart ..mondvàn övé nem màsé se lehetek..


Ha azt mondja van vkim akkor màr nem lennék itt.. ha lenne segitene.. de mellettem nincs senki még a csalàd se :(


De soha nem is akarok senkit ebből az egyből elegem is lett egy életre.. soha senkibe se biznék màr meg.. sőt nem is bizok.. meg különben is szültem 2gyereket a testem nem a régi sőt màr én se egy depis roncs vagyok..van 2gyerekem kutyàm nem akarok màr igy semmit.. màs anya lemond a gyerekről megy pasizni..én sose hagyom el őket..persze ha a birosàg nem nekem itéli őket vagy a gyereket megkérdezik hol élnének beletörődöm majd..de akkor is làtogatom nem hagyom el őket mint anno engem elhagytak (papiron apàm)..

Két fél ha békességbe vàlik nem sérül a gyerek..van akik nyaralninos elmennek közösen..

de az én "férjem"csak fenyegetni zsarolni tud..


Ha ezeke kiderülnének róla biztos nem neki itélnék őket..sőt veszélyezteti őket..a kicsivel üldözött engem kocsival mikor munkàba mentem..nem volt a gyerek bekötve .. az apuka odajött hozzàm a gyereket nem zàrta be a kocsiba bekötve se volt kiszàllt a kocsibol ott jött egy kamion..vagy mikor a lenti lako is làtta én kiabàltam a gyerekre àlljon meg mert az apja telozott én hazaértem melobol oda akart futni hozzàm a parkolobol..


Nem tudom mi lesz de ez egyre rosszabb..

egyszer kiirtam ide akkor nekemjött olloval..ugyanis mindent olvas nyomoz utànnam..

amikor még feljött a baràtnőm le akart minket hallgatni.. összepàrositotta a két telefont (ingyenes csalàdi csomag)ami egy csörgésnél automatikusan felveszi a màsikat..és hazudik hazudik és hazudik..

mivel én nem nyomozok utànna semmit se tudok..csak innen onnan hallom hogy a kocsiba egy csaj maszirozta meg talàlkozgatnak kertjükbe volt stb.

ugye milyen undorito??-engem meg mhelyi bulikra se engedett el..pedig most is lesz karàcsonykor ràadàsul itt kötelező megjelenni..

depimbe folyton fogyok majd hizokajd fogyok..-ez a bőrnek se jó :(

Örül ha dagi vagyok akkor ràm senki se néz..

azt mondta mindig "a kutyànak nem kellenél"..aztàn lefogytam és direkt az orra alà dörgöltem milyen bokokat kaptam..na itt kezdett megint elborulni az agya..hogy màs nem szid hanem dicsér..na akkor meg azokat zsarolta..ugyhogy ott tartok semmit se mondok el neki màr..se mhelyemről semmiről..

csodàlkozik nem viszem a mhelyemre??-persze mikor fenyegetett kirugat.. a mtàrsaim nehezen fogadtak be..strssszesen kezdtem az otthoni fenyegetések miatt ..ott is csak csesztettek..azt mondtàk unott fejem van biztos nem is akarok ott dolgozni..-milyen fejem legyen nem tudok mindig àllarc mögé bujni mutatva a minden rendbe mikor padlon vagyok..igazàndiból most màr talàn befogadtak vmennyire..pedig én mindog segitettem nekik ahol tudtam de nem akarok mindenkinek megfelelni..egy kettő van akit igen birok..a mhelyi bulihog sincs semmi kedvem..padlon vagyok nem fogok én tàncolni..nem is busszalnmegyek hanem kocsival majd előbb lelépek..ràadàsul egy normàlis göncöm sincs vmit vennem kell..nem jàrok én ilyen kirittyentős meg semmilyen buliba se..

2014. dec. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!