Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan lehet együtt élni egy...

Hogyan lehet együtt élni egy pszichopatával?

Figyelt kérdés
2014. nov. 6. 20:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Talàn ez miatt pàrtolt el a csalàdom mert csak panaszkodok..de ezt tölti ki a napjaim..melo otthon melo a mhelyen aztàn tanulàs a gyerekkel-ő meg csak a jo részét kapja jàtszik csavarog velúk mekibe jàrnak amig melozok vagy az anyjàhoz..utobbihoz volt hogy minden nap ment szinte..

annyiszor mondtam segitsen be itthon (miv mondta eltartott voltam ..-ja a napi itthoni takaritàsért nem kaptam pénzt)akkor a nyarat végigmeloztam nappal éjjel .. de akkor se segitett be..ha elmosogat veriba mellét pedig hiàba mondom nem csak az van..10év alatt nem mosott fel nem mosta ki a kàdat wc t ablakot nem mosott stb. Aztàn elkezdtem az ő àgyneműjét nem cserélni meg nem mosok rà..nem tudja a mosogépet hasznàlni..a mosogatogépet bapakolni..és hiàba mondom 100szor a késeket lefelé tegye..à a falnak beszélek..az ember meg kivesz vmit belenyul a késbe meg amugy is lefelé kell ha a viznyomàs ledobja stb.

Fenyeget tegyeknle 2milliot aztàn mehetek..vàlàskor a szocpolt felesbe kell visszafizetnünk ha eladjuk a lakàst.. szoval anyagilag minuszba kezdhetem ujbol az életem..

2014. dec. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
63%

A pszihopata férjem most is irogat..monani szokta ugy üt ne legyen nyoma,emailba ezt irja majd otthon majd otthon megbeszéljük..-ja a négy fal közt ne legyen nyoma!!

Ha elmegyek pszihologushoz elmondom hogy fenyeget zsarol terrorizàl bànt akkor van esélyem bebizonyìtani hogy beteg??az ilyentől sose lehet elvàllni??

Aki olloval jön nekem stb.a gyerekeket is meghallgatja a pszihologus??

Azt mondja egyedül mehetek a gyerekeket nem vihetem..tudja nélkülük nem megyek sehova..de szàmonkér hogy vagyok felöltözve ha munkàba megyek..ha nem tudok 3éve elvàllni akkor nekem nem lehet senkim??-csak ezt akarja ezzel elérni?mjndenbe fenyeget pl.nem irja alà a lapirokat hogy kintről kapjam a csalàdipotlékot..pedig igy is különbözetet kapok majd mert a többi itthon neki megy a kàrtyàjàra..kezdetek óta azt is ő veszi fel..

vki tud segiteni kihez menjek ki segit?ügyvédnél voltam màr..

2014. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Hannibal106 válasza:
68%
Együtt lehet élni egy pszichopatával, csupán alkalmazkodni kell, ami függ a pár mindkét tagjától. De nem szabad összekeverni a szociopátiát és akár egy nárcisztikus személyiségzavart, mert nem mindegy kivel állunk szemben. Egy agresszív emberrel nem lehet együtt élni. Ha pedig valaki túl gyenge, akkor vagy megtör, vagy meghal.
2015. jan. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23%
TEKERJETEK EGY GANDZSÁT
2015. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta kérdező?
2017. dec. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!