Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak? Semmit se értek.

Mit csináljak? Semmit se értek.

Figyelt kérdés
Nem értek semmit. Elváltak a szüleim. Anyukámmal és a mamámmal lakok. Nem normális körülmények között váltak el. Nem így kellett volna végződnie. Már 2 éve történt. Nagyon megviselt és a mamám se könnyített a dolgokon az állandó piszkálódásával. És még egy csomó extra dolog. Ami csak rátett az egészre. Még. Még. Még. És még. És már nem bírtam .. 20 kilót fogytam és felvágtam az ereimet (nem önsanyargatás) egy húzásra összevágtam az egész karomat. Azt gondoltam ha véget vetek az életemnek akkor más lesz. Majdnem elvéreztem kihívták a mentőket akik nehezen de elállították a vérzést.De ezekután rosszabb lett egyre és egyre depressziósabb lettem.13/L

2014. nov. 20. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress fel egy szakebert. Hidd el segíteni fog.
2014. nov. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*szakembert
2014. nov. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom nem akarok pszihológushoz menni félek :/
2014. nov. 20. 23:23
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha felvágod az ereidet,akkor alapból bent tartanak a kh-ban,és már küldik is a pszichológust elbeszélgetésre...
2014. nov. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Mitől félsz? Kinyírni magad nem félsz,de beszélni igen? Attól félsz, hogy jobban leszel? Ne viccelj már!
2014. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja elvileg... Hozzám sem jött senki csak megkérdezték, hogy már jobban vagyok-e.
2014. nov. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És anyukád se vitt pszichológushoz?
2014. nov. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt a szüleid a legnagyobb hunyók mert nem ültek le veled rendesen megbeszélni a dolgokat és nem segítettek át rajta ráadásul ők sem tudták ezt normálisan lekommunikálni egymás közt.

Nekik kéne a sárga házba menniük tanácsadásra!

Én is azt javaslom, hogy keress fel egy pszichológust a háziorvos tud ebben segíteni vagy az iskola pszichológust ha van ilyen.

Nem értem, mitől félsz nem vágják le a fejed csak beszélgetni fogtok az pedig orvosi titoktartás alá esik.

Egy családterápia lenne a legjobb mert itt anyukádat is helyre kéne tenni, hogy ne a változatlan rémségbe menj haza a terápia után. Ha sikerül változnia akkor otthon is nyugodtabb lesz a légkör.

És, ahogy itt írta valaki tényleg: felvágni az ereidet nem féltél az orvostól, aki segítene attól félsz?

Ne tedd!

2014. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tudom , hogy nagyon nehez lehet, de azert lehetnek kicsit strapabíróbb.. Milliók szulei váltak es válnak el, milliókat csesztetnek otthon megsem vagjak fel az ereiket..

Mit szóljon az akinek a szeme láttára lemeszaroljak a családját, aki háborús kornyyeken lakik, aki intézetben vagy a hid alatt lakik, akit elrabolnak majd prostinak állítanak ki az út szélére 13 évesen.. Gondolkodj el ezen..

2014. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Egy elkeseredett, depressziós embert nem nagyon vigasztal az, hogy másnak még rosszabb. Ez nem verseny. Attól, hogy más is vannak gondjai, neki érthető módon a sajátja a legfontosabb.


Nem könnyű helyzet, komolyan kell venni! Hidd el, egy jó pszichológus sokat segíthet. Az iskola vagy a kórház is tud ajánlani szakembert, vannak kifejezetten gyerekpszichológusok meg tinikkel foglalkozók is. Ha esetleg az első nem szimpatikus, nyugodtan menj el több embrehez, és azt válaszd, akiben megbízol.

2014. nov. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!