Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még, én már nem értek semmit? :/

Figyelt kérdés
Barátommal egy hónapja! szakítottunk, úgy éreztem, elhidegült tőlem, féltékeny is voltam az exére, akivel tartja a kapcsolatot. Így tulajdonképpen közös döntés volt a szakítás, amit végül is én mondtam ki, de csak mert úgy éreztem, ő nem szeret és bölcsebb, ha elengedem. Ő azt mondta akkor, hogy azért ilyen, mert neki nem kell senki, ő nem akar kapcsolatot, egyedül akar lenni és gépezni, nem én vagyok, akit keresett, nem szerelmes belém, stb. Szakítás után 3 hétig egyáltalán nem beszéltünk, de folyton nyomozott utánam skypeon (mindig felnézett, hogy írtam e neki), facen is követette a dolgaim. 3 hét után elhatároztam, hogy írok neki, mert nem értettem, miért csinálja ezt, ha állítólag nem szeret. Azóta csak rosszabb lett a helyzet, mégtöbb kétely támadt bennem az állítása igazáról. Olyan megjegyzéseket tesz, hogy de igenis pénz nélkül ő nem lehet boldog, mert hiába van körülötte olyan személy, akivel az lehetne, ha az 500 km-re lakik, amihez pedig pénz kell az utazáshoz, meg idő... Egyértelmű, hogy rám célzott, csak én lakok ilyen messze tőle... Azonkívül előfordult, hogy lebabázott, de nem véletlen kicsúszott megszokott becézés volt ez, hanem direkt és még meg is ismételte.. Ő pedig nagyon nem az a kedvességből becézgetjük a lányokat típus. Ez csak pár példa volt, de elég sok utalása van, ami kétségeket támaszt bennem arról, hogy nem szeret. Úgy érzem, csak mondta, mert valamiért fél ettől a kapcsolattól, hogy csalódni fog vagy nem tudom :( Ezt az is csak erősíti, hogy ha valóban nem szeret engem, akkor egy hónap alatt miért nem tudta magát túltenni? :S

2014. okt. 30. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Igazából kb ez a felállás van nálam is. Csak én 1 éve együtt vagyok a barátommal :) én sem tudtam az okát,azt tudtam h szeret de sokszor megbántott h gyerekesen viselkedek stb,úgy éreztem h magát tartja középpontban azaz amit ő akar az legyen. Nálad pedig...nem tudom. Lehet h nem biztos az érzéseiben vagy nem 100-as agyilag már bocsi. Döntse el mit akar,mert nem egy játékszer vagy. De ha már ilyeneket mond rád az már nem jó jel. Én a helyedben túl lépnék..ha szeretem is mert később jobban fájni fog a csalódás.:/
2014. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a probléma az, hogy, mivel említésed szerint nagy a távolság, ezért nincs meg a kellő akarat és szenvedély a kapcsolatban. Nincs közöttetek fizikai érintkezés, ha van is akkor ritkán, ezért az ember kezdi elhanyagoltnak érezni magát, majd teljesen elidegenül a másiktól. A távkapcsolat, nem jó kapcsolat, ilyenkor nehéz megbízni a másik félben, ezért nem is csodálom, hogy féltékenységet váltott ki belőled az, hogy az exével beszélget. Az ilyen kapcsolat rideg, hideg és kellemetlen tud lenni néha. A személyes találkozások ritkasága miatt, pedig a szakítás is nehéz, elvégre nem szemtől szemben beszélitek meg. Mindenesetre, ha érdeklődik és kémkedik utánad, akkor biztosra veheted, hogy még érdekled. Talán egy kicsit más időpontban én is szebben és jobban tudnék fogalmazni neked, mert már elég este van, de szemetszúrt a kérdés.
2014. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!