Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit csináljak? Semmit se értek.

Mit csináljak? Semmit se értek.

Figyelt kérdés
Nem értek semmit. Elváltak a szüleim. Anyukámmal és a mamámmal lakok. Nem normális körülmények között váltak el. Nem így kellett volna végződnie. Már 2 éve történt. Nagyon megviselt és a mamám se könnyített a dolgokon az állandó piszkálódásával. És még egy csomó extra dolog. Ami csak rátett az egészre. Még. Még. Még. És még. És már nem bírtam .. 20 kilót fogytam és felvágtam az ereimet (nem önsanyargatás) egy húzásra összevágtam az egész karomat. Azt gondoltam ha véget vetek az életemnek akkor más lesz. Majdnem elvéreztem kihívták a mentőket akik nehezen de elállították a vérzést.De ezekután rosszabb lett egyre és egyre depressziósabb lettem.13/L

2014. nov. 20. 23:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Egy elkeseredett, depressziós embert nem nagyon vigasztal az, hogy másnak még rosszabb. Ez nem verseny. Attól, hogy más is vannak gondjai, neki érthető módon a sajátja a legfontosabb.


Azert 13 évesen Nehogy mar meg rabeszeljetek az antidepresszansokra is, meg pszichiaterre, jol nézünk ki.

a kerdezo is írta hogy a szulei békében váltak el.. Nekem is voltak problémáim sot az ongyilkossagon is gondolkodtam Ennyi idosen, de szerintem a kamaszok többsége at esik ezen.

Kerdezo rázd le magadrol a gondokat, tanulj, fejleszd magad, barátkozz. Előtted az elet, az onsajnalat a legrosszabb ami tehetsz..

2014. nov. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
na mert aztán a pszichológus baromira félelmetes. leülni egy székre, és beszélgetni valakivel... vérfagyasztó...
2014. nov. 21. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!