Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit tennétek a helyemben, és...

Mit tennétek a helyemben, és hogy lehet ilyen embereket kezelni?

Figyelt kérdés

Húsz éves vagyok, vékony testalkatú. A rokonaim között vannak sportolók, és mindig savaznak. Ha régebben belefogtam egy sportba, akkor mindig cseszegettek, hogy én mindig béna leszek, ők a legjobbak, meg stb.

Az egy dolog, hogy én magamnak teszek ezzel jót, meg az egészségemnek, de nem így fogják fel, bármit mondok. Mindig versenyeznek, meg többek akarnak lenni, jobbak mindenben. Még abban is, amit én épp tanulok, pedig az nem sport.

Engem ez zavar, mert teljesen elrontja a családi eseményeket a versengés, ezért én évek óta kerülöm őket ha lehet, de születésnapokat, Karácsonyt, egyebeket nem tudok megúszni. Nagyon kellemetlen amit csinálnak.

Arra gondoltam, hogy bármi amibe belekezdek, azt nem árulom el nekik. Eddig bevált. De mi van ha turkálnak nálam, amikor épp nem értem haza?

Nem akarok versengeni, semmit sem azért csinálok, hanem magamért elsősorban. De elkerülni se tudom őket, mert ha én nem megyek hozzájuk, akkor ők jönnek.



2014. dec. 12. 13:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ha édesanyádat célozzák meg, határozottan utasítsd vissza a megjegyzéseket azzal, hogy primitívség bárkinek is a testi, szellemi adottságaira megjegyzést tenni. Ha meg veled akarnak bunkózni, elegendő, ha csak annyit mondasz, hogy ez nem verseny. Sok sikert.
2014. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 kovpet ***** válasza:

"de születésnapokat, Karácsonyt, egyebeket nem tudok megúszni"


Dehogynem :)

Én legalábbis ezt tenném, ha ennyire zavarna. Mondjuk én a második ilyen után olyat beszóltam volna neki, hogy megállnak a fejlődésben és ők nem akarnak velem többet találkozni, de ha neked nyugisabb a vérmérsékleted, akkor simán kerüld őket.

2014. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Vérbeli sportemberek.

Mások baszogatásából űznek sportot...

2014. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 10-es és 13-as nagyon tetszett. :)
2014. dec. 12. 15:01
 15/17 anonim ***** válasza:
keress rá a nárcizmus szóra. Erősen kompenzálnak.
2014. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Életre kelt a Négy karácsony című film?

Rokon sportolók mik, gyúrósok?

Mert a gyógyszeres testépítés nem sport!

Vagy focisták? Azzal meg nem dicsekednék... :-)

2014. dec. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha focisták akkor már értem hogy miért kell a másikat sárba taposniuk, hogy valakinek érezhessék magukat:)))
2014. dec. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!