Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » A párom alig foglalkozott...

A párom alig foglalkozott velem az ünnepek alatt. Jogosan érzem magam megalázva?

Figyelt kérdés
28 éves nő vagyok a párom 25 éves férfi.Külföldön élünk most jöttünk haza karácsonyra.Végig jártuk az összes rokonát.Engem csak gyorsan bemutatott és kb annyi volt örüljek neki.Végig a rokonaival beszélt nem foglalkozott velem.Ha beszéltem hozzá se szinte hozzám se szólt.Úgy érzem jobban szereti az unokatesóit mint engem.Sokat mesélt róluk hogy olyanok neki mint a testvérei.DE akkor is ÉN vagyok a barátnője nem?Ha önző vagyok se érdekel de miért nem velem foglalkozott?

2014. dec. 27. 12:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Hat ha nyertelmu.... Veled egyutt el, gondolta ezt a par napot kibirod, hogy nem korulotted forog a vilag
2014. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nézdd, együtt éltek külföldön, és most itthon vagytok, a rég nem látott rokonaival meg most tud érdemi időt eltölteni, mert máskor mikor. Még megérteném valahogy, ha az lenne a gond, hogy nem éltek együtt és nem találkoztok sűrűn, de így... 28 évesen eddig sikerül eljutni, hogy ha már egyszer itthon van és a szeretteivel tölt időt, akkor úúh, nem veled foglalkozik?
2014. dec. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az év minden napján veled van "összezárva" külföldön, és 3 napja van arra, hogy a rokonaival bepótolja azt az időt, míg nem találkozott. Én igazán önző ember vagyok, de ehhez nem sok ész kell, hogy felfogjam, és ne akadjak ki ilyenen.
2014. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Igen, önző, hisztis vagy! Külföldön éltek, egész évben vele vagy. Pár napig a hozzátartozóival foglalkozott inkább.

"De én vagyok a barátnője". Lehet, nem sokáig már!

2014. dec. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván csak nagyon ritkán találkoznak,; teljesen természetes, hogy ilyenkor inkább velük beszélget, mint veled, akivel együtt él!
2014. dec. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
hát nem lehet azt mondani évközbe állandóan együtt vagyunk mert ő van hogy éjszakára is bent kell maradnia dolgozni és akkor egyedül vagyok egész nap
2014. dec. 27. 13:02
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Ez sokmindenen múlik. Én pl. még új vagyok a párom családjában, éppen csak be lettem mutatva. Nagyon rosszul esett volna, ha ezután magamra hagy és nem is látom egésznap, boldoguljak az új családban ahogy akarok, találjam fel magam.

Igazuk van a többieknek, veled együtt él, nem szabad önzőnek lenned, ellenben ha nem érzed jól magad, akkor miért nem mondtad második nap azt, hogy te inkább hazamész a saját családodhoz?

Részben megértelek, részben nem. Mi csak az ország másik végén lakunk, a családunktól távol. Én pl. megértettem, hogy a párom inkább a szeretteivel foglalkozik, mint velem, ő viszont végig éreztette, hogy ettől még szeret és velem van, ha mással nem, akkor megsimogatott, vagy hátulról átölelt akkor is, amikor éppen mással beszélgetett. Nekem ennyi bőven elég volt, és a közös éjszakák is, amikor kibontakozhattunk kettesben. A család dolgaiba, régi sztorizgatásokba értelemszerűen nem tudok bekapcsolódni, így sokszor csak ültem és nevettem velük együtt, de ettől függetlenül egy pillanatig sem éreztem azt, amit te.

2014. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Remélem a saját érdekében hamar rájön milyen vagy. Mert borzasztó nőszemély vagy. Mj van ha egyedül vagy?? Csak nem félsz? Pár napja van a rokonaira de szted akkor is a te segged kellett volna nyalogatni?? 28 évesen úgy viselkedsz mint egy kisgyerek.
2014. dec. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
70%

Te biztos 28 vagy?

Mert kb.egy 5 eves kislany szintjen tudlak elkepzelni.

Vonulj be a szobadba es sirj a sarokban, hogy a parod nem nyalta ki a segged 360°-ban.

2014. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
88%
Ezek az elkényeztetett picshák mindig csak rinyálnak
2014. dec. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!