Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért lepődik meg a költözésen...

Miért lepődik meg a költözésen az anyám, ha eddig nem foglalkozott velem?

Figyelt kérdés

A hétvégén lettem 18 éves, ma elköltöztem otthonról.

Az anyám ki van borulva, hogy mégis miért, egy szóval sem beszéltem a költözésről neki. Most előadja mindenkinek a tönkrement anyukát, pedig 10 éve, amióta együtt van a mostohaapámmal, alig foglalkozott velem.

Ma is 14-szer hívott fel, hogy menjek vissza, már elmondtam neki, hogy késő, nem most kell játszani a gondoskodó anyát.


2014. jan. 21. 15:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Majd most rájösz mégis foglalkozott veled, csak te nem értékelted.
2014. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Az alig foglalkozott veled, az mit jelent pontosan?
2014. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
65%
gondolom a családi pótlék miatt akarja csak. Mond neki hogy menjen inkább dolgozni.
2014. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Bővebben?
2014. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
A második válaszoló kérdése foglalkoztat engem is!
2014. jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha foglalkozott volna velem, feltűnt volna neki, hogy az egész életem megváltozott.

Pl. miután megszülettek a testvéreim, minden körülöttük forgott. Nem csak én gondoltam így, a családban többen is szóvá tették, egyszer hallottam, hogy a barátnőim szülei is beszéltek erről.

A szüleim elváltak és egyszer még 12-13 éves koromban egy "apás hétvégén" felhívtam anyát este, hogy jöjjön értem az egyik barátnőmékhez, akik másik városban laktak, mert apa ivott és nem akarom, hogy úgy vezessen. Közölte, hogy nem jön, oldjam meg, utána ki volt akadva, hogy a barátnőméknél aludtam...

Az utóbbi években "elfelejtettek" elvinni nyaralni, szimplán nem szóltak, csak előtte pár héttel, hogy ők mennek.

Táncolok és elég sok fellépésem van, mégsem jutott el soha egyre. Pedig külföldi és belföldi versenyeken is eredményes vagyok, szóval nem csak bénázok . Viszont az öcsém is táncol, elég gyenge színvonalon, neki minden fellépésén ott van az egész család, pedig mindig ugyanazt adják elő.

Semmit nem tud rólam, nincs tisztában az életemmel.


2 éve van egy barátom és nem tűnt fel neki! Tényleg baromi sokat foglalkozhatott velem...

2014. jan. 21. 15:56
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnálatos. Ha fellépéseid voltak, az tényleg szégyen hogy soha egyszer sem nézett meg!!! :(

Gondolom, most azért csinálja ezt, mert fél hogy terhes leszel és mit fognak gondolni róla mások.

Azért vigyázz magadra és ne csinálj hülyeséget. Az élet többet ér annál, minthogy egy nemtőrödöm szülő miatt elbaltázzuk!

2014. jan. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Akár pozitív akár negatív irányba történik, az emberek nehezen fogadják el ha megváltozik egy aktuális állapot, főleg ha az egy nagyobb volumenű dolog... ez pedig azt hiszem simán beleesik ebbe a kategóriába.

Viszont úgy gondolom megérne egy próbát felsorolni neki azokat amiket itt is leírtál, és hogy egyesével magyarázza meg hogy ha mégis foglalkozott Veled, akkor ezek hogyan és miért történhettek meg...hátha belátja hogy valóban adott rá okot hogy ne érezd magad jól mellette, és mindenkinek jobb hogy így alakult.

2014. jan. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is érdemes lenne leülni vele, és nyugodt hangnemben elmondani, mi az ami neked nem tetszett az elmúlt években. Ettől még nem kell visszaköltöznös. De lehet, hoyg benne fel sem merültek ezek a krédések.
2014. jan. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
neked minden tiszteletem, anyádra meg szarj rá egy mocsok dög az a nő!
2014. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!