Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Olyan szinten nem jövök ki...

Olyan szinten nem jövök ki jól az egyik szülőmmel, hogy gyűlölöm és csak szidni és parancsolgatni tud, nincs egy értelmes beszélgetésünk sosem. Hogyan tudnék tőle viszinylag könnyen megszabadulni? ( Nem gyilkosságra célzok! )

Figyelt kérdés
Már többször megszakítottam vele a kapcsolatot, de egy idő után zaklatta az ismerőseimet, tanáraimat, idegeneket küldött rám, hogy támadjanak meg, gyámügy..
2015. jan. 2. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, anyádról van szó! Egyszerűen ne foglalkozz vele. Kerüld el. Iktasd ki az életedből.
2015. jan. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, pont hogy ő az egyik biztos jó pont az életemben!!!!
2015. jan. 2. 12:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Idegeneket küldött rád és megveretett a saját apád? Milyen ember az ilyen? Pfujj.


Nincs lehetőséged külföldre menni? Nem menekülésképpen, hanem kicsit kikapcsolni, néhány évre eltűnni. Vannak külföldi iskolák, ha még tanulsz, és anyagilag megtehetitek. Vagy menjen anyukád is. :)

2015. jan. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Komoly verésig nem fajult sosem! Ha tudnék, hidd el már rég kimentem volna! :P
2015. jan. 2. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!