Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehetne kezdeni egy ilyen...

Mit lehetne kezdeni egy ilyen helyzettel, már nagyon kiadnám magamból?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt és várjuk az első babánkat.

Van az unokahúga, 20 éves kis fruska de azt hiszi magáról, hogy egy mindent megélt lány mert van egy 4 éves unalmas kapcsolata.A kezdetektől fogva látszódott, hogy féltékeny a miénkre, hiszen az elején még a párom ellen is beszélt.

Na mióta terhes vagyok azóta ez a mérhetetlen szintű féltékenysége csak fokozódik.

Főleg, hogy most kitalálta, hogy bizony ő náluk is jöhet a baba( hozzáteszem egy hónapja még arról szólt a fáma, hogy vagy 3-4 évig nekik nem kell)jönnek a tipikus megnyilvánulásai, hogy ők majd milyen cuccokat vesznek a babának, még nem is terhes de ruhákat vásárolgat. Nekünk sajnos saját lakásunk egyenlőre nincs, de nagyzol, hogy ők majd most veszik meg a lakást és amit kinézett 200ezerért babakocsit abból nem enged. De pénzünk nagyon nincsen.

Eddig tűrtőztettem magam, de már kezd a pohár betelni az ilyen jellegű megnyilvánulásaitól.

Hogy tudnám vele közölni, hogy észbe kapjon, hogy gusztustalan a viselkedése?


2015. febr. 3. 14:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

Hát először is tanulj önuralmat.

Másodszor is szedjed a Lesz*rom tablettát.

[link]

Harmadszor, ha ennyire gyengék az idegeid, akkor ne találkozz vele.

2015. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
69%
Addig nem nyugszol meg,míg le nem állítod!Mondd el a magadét,aztán ne találkozz vele. Ugye nem laktok egy házban?
2015. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele sűrűn találkozni. Amikor meg nyomja a süket dumát a semmire, ki kell röhögni. Kérdezd meg amikor nagyzol, hogy és mégis miből? Meg, hogy tényleg 20 évesen akar szülni semmire, azután meg majd itt nyikog, hogy nem tudják eltartani, nem tudnak megélni, stb.
2015. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
79%

Mit foglalkozol vele?

Egy dedós viselkedés gyerek ez a lány...

Mégis miből nevelné a gyereket? Szerintem magáról sem tud gondoskodni. És ez ahogyan veled foglalkozik, nagyon alacsony szintre és dedós jellemre vall.

Ne süllyedj le az ő szintjére, hogy őt nézed.

2015. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
viselkedésű *
2015. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Nem lakunk egy házban.

A párom apukájánál lakunk, csak hát ott rendszeres vendégek, így a találkozás elkerülhetetlen.

A páromat persze nem szeretném összeveszíteni a családjával. Nem ez a célom, csak elviselhetetlen. Főleg ha nem lenne a párja kb semmije nem lenne.

2015. febr. 3. 14:51
 7/34 anonim ***** válasza:
40%
nálunk más a helyzet, sógornőm lassan 8 hónapja középpontba akar kerülni a babával és folyton a kezembe adná(szó szerint az arcomba nyomta)illetve panaszkodik hogy nincs pénze miközben spéci játék boltba járnak és Ikea bútorokat vesznek.Valamiért(talán a biológia) de én is késztetést érzek a gyerekvállalásra illetve irritálnak a hisztijeit és a hülye megoldásai(logikátlan dolgokat tesz néha).Tudom hogy valószínüleg valahol féltékeny vagyok rá, ezért inkább bambán mosolygok és lecsökkentettem a családi látogatások számát, ennyit nem ér az egész.Persze jól esne beszólni,de akkor csak én lennék a gonosz(az hogy ő néninek szólít miközben ő 10 évvel idősebb az már nem számít:S),szóval kitartást.
2015. febr. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
fárasztó az utánzásos ember,mert nem csak utánoz, hanem egyből rivalizál is. Ha belemész a rivalizálásban, nagyon sok energiátok pazarolódik el a nagy büdös semmire. Mert nem mindegy? hogy neki és neked milyen kocsi/rugdalózó stb van? tök mindegy. Le lehet állítani: ha megjegyzed: nahát, a tiétek BIZTOS jobb/szebb/nagyobb/zöldebb stb a megfelelő jelzővel, de jó nektek! és ha következetes vagy (rezdületlen, érzelemmentes arccal mondd, ne gúnyosan) akkor előbb utóbb abbahagyja. Próbáld meg!
2015. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
71%

mondjuk egy ilyenen max röhögöni szokás max......

másik dolog feriba'ának igaza van....

na meg ki nem fossa telibe,hogy nagyzol...kerüld el,ne beszélj vele...xard le kb ennyi.mit foglalkozol ilyenekkel.

hagy vergődjön a pénzével.... normális ember fel sem veszi ezt.Weiß?

2015. febr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Igen, ez a másik oldala.

Én nem gondolnám, hogy bármit is az arcába nyomok. Sőt. Nem is nagyon szoktam velük beszélgetni erről. Mindig ő az aki felhozza.

Próbáltam már kisebb odaszólásokkal mondani neki, hogy a nagyzolás nem éppen a legjobb erény de csak nyomja tovább.

2015. febr. 3. 14:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!