Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehetne kezdeni egy ilyen...

Mit lehetne kezdeni egy ilyen helyzettel, már nagyon kiadnám magamból?! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A párommal 1,5 éve vagyunk együtt és várjuk az első babánkat.

Van az unokahúga, 20 éves kis fruska de azt hiszi magáról, hogy egy mindent megélt lány mert van egy 4 éves unalmas kapcsolata.A kezdetektől fogva látszódott, hogy féltékeny a miénkre, hiszen az elején még a párom ellen is beszélt.

Na mióta terhes vagyok azóta ez a mérhetetlen szintű féltékenysége csak fokozódik.

Főleg, hogy most kitalálta, hogy bizony ő náluk is jöhet a baba( hozzáteszem egy hónapja még arról szólt a fáma, hogy vagy 3-4 évig nekik nem kell)jönnek a tipikus megnyilvánulásai, hogy ők majd milyen cuccokat vesznek a babának, még nem is terhes de ruhákat vásárolgat. Nekünk sajnos saját lakásunk egyenlőre nincs, de nagyzol, hogy ők majd most veszik meg a lakást és amit kinézett 200ezerért babakocsit abból nem enged. De pénzünk nagyon nincsen.

Eddig tűrtőztettem magam, de már kezd a pohár betelni az ilyen jellegű megnyilvánulásaitól.

Hogy tudnám vele közölni, hogy észbe kapjon, hogy gusztustalan a viselkedése?


2015. febr. 3. 14:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
73%

"Kedves válaszolók, szerintem nektek sem rögtön a nyakatokba pottyant egy lakás.

És a mai körülményeket nézve, elég bevállalós ember legyen az aki hitelt vesz a nyakába egy saját lakás reményében."


Így van. DE ezért nem szültem eddig, noha lassan töltöm a 26-ot, és ötödik évünket "tapossuk" együtt a férjemmel a legnagyobb szerelemben. A szívem sajdul belé, de nem jöhet baba, míg nincs saját lakás, ez a megállapodásunk. Albérletben lakunk, spórolunk ezerrel, hogy jöhessen a lakás egy vállalható hitelre, és a baba is olyan körülmények közé, ahol nem kell nélkülöznie soha.

2015. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom.

De nem gondolom azt, hogy attól mert nincs saját lakásunk attól a gyermekem nélkülözni fog.

Jelenleg így adódott, nem a mi pénz hianyunk miatt mentünk a párom apukajahoz.

De ez nem hinném, hogy a kérdésemhez kapcsolódik.

2015. febr. 3. 16:23
 33/34 A kérdező kommentje:

Én nem gondolnám, hogy az gyerekes viselkedés a részemről ha valaki értelmetlen dolgokkal vag fel és egy-egy beszolassal sérteget és ezt felhozom.

Aki meg más dolgokkal jött a kérdést illetően, mindenki nézzen körül a sajat háza tájékán és utanna itelkezzen felettem :)

2015. febr. 3. 16:52
 34/34 anonim ***** válasza:
szerintem szólnod kéne a párodnak, de mindenképpen mond meg neki, hogy nem akarod, hogy összevesszen a családjával. ha jóban van az unokahúgával, akkor talán a csaj észbe kap. ha meg nem, akkor meg sz@rd le a csajt. ha szülni akar 20 évesen az legyen az ő + a szülei baja
2015. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!