Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért nem elég SEMMI?

Miért nem elég SEMMI?

Figyelt kérdés

Hogyan viseljem el keresztanyámat?


Az a helyzet, hogy kaptam tőle egy lakást 3 éve, mert neki nincsen családja.


Mondjuk ettől függetlenül ért a gyerekneveléshez (haha), mivel engem meg öcsémet ekszérosztatott, mivel anyám vállalkozó és keveset van otthon.


Én 26 éves vagyok, egyedül élek jelenleg a lakásában. Persze ettől függetlenül kb havonta feljönnek öcsémmel általában csütörtök-hétfő méretű hosszú hétvégére.


Ilyenkor persze a hétvégémnek lőttek, mivel velük kell lennem.


Persze megkérdezi, hogy nem e megyek el valahova éjszaka.


Kérdezi ezt úgy, hogy míg otthon laktam, addig sehova sem jártam el és mind a szórakozás mind a csajozás tabunak számított.


És hiába bizonygatja nekem, hogy felnőtt vagyok, mivel tudom jól, hogy ha bulizni mennék, akkor percre pontosan tudná mikor jöttem haza és reggel 10kor már verné az ajtót, hogy keljek fel.


Otthon anyáméknál nem volt divat a kopogás, a magánszféra. Ajtót bezárni nem is lehetett.


Úgyhogy itt Pesten egyenesen megsértődtek, hogy elvonultam a szobámba. És mondjuk nem néztem velük a megasztárt (vagy mi megy most). Tudniillik öcsémet ilyenekre szoktatta rá. Ilyen nőies dolgokra, mint a megasztár, barátok közt, szulejmán és társai.


Dolgozni járok és reggel mindig előkerül a "miért mosol hajat" téma.


Tudniillik, nekem nagyon vékony, ritka, gyenge hajam van, amit mindennap ki kell mosni, be kell állitani, hogy nézzek ki valahogy.


És ezért is ugat! Hogy "megfázik a hajhagymám" és társai.


Őt kvára nem érdekelné, hogy csövesként néznék ki elfeküdt lelapult hajjal. Öcsémet rászokatta a nem mosdásra, ebből kifolyólag a tesóm nagyon durván zsiros hajjal mászkál még pesten is. Arról nem is beszélve, hogy már egyszer bőrgombája is lett, amiért egy héten egyszer fürdik, mert keresztanyja erre nevelte. 18 éves fiuról van szó egyébként (külsöleg-agyilag 14).


Folytathatnám a felsorolást, hogy milyenek, persze ők szerintük én vagyok a hülye.


Sajnos a lakás miatt rájuk vagyok szorulva, de szerintem már elindultunk a lejtőn és el fog zavarni a lakásból, mehetek albérletbe.


Remélem addig lesz egy csajom, és azzal összeköltözöm. Persze azért is ugatna rendesen.


Azért valahogy sosem emelet szót, hogy nincsen senkim. Mert am van nemi életem, csak éppen nagyon titkolom előlük. Barátnőimet minden áron titkoltam előlük. És ők kajak azt hiszik, hogy ilyen kis félénk gci vagyok, akit a legalapabb csaj is becsicskit.


Első barátnőmet pl el akartam anno hivni a családhoz (9 honap után) és apám bevágta a hisztit, hogy MÁÁÁÁSHOZ se jár a nő...aztán mondott pár nonrep emberkét, akikhez am mindig jár a nöje...gondolom tök véletlenül sikerült ezeket a személyeket felhoznia példaként...


És most jön a sokkoló rész: két nap hiszti után elkezdik, hogy jöhet a csaj, én tanulok, ők meg majd beszélgetnek vele!!!!!!!!!!!!!!!!!


22 voltam akkor.


Szóval kérdezem én. Miért nem elég semmi? Ha elköltöznék, és teljsen önálló lennék akkor megmondhatnám a magamét?


Tuti küldenék képeket nekik ahogy csajjal vagyok. Hogy basódjanak meg!


2015. febr. 9. 08:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/122 A kérdező kommentje:

ja és pl abba is belekötött, hogy miért nem hordok munkába táskát.


Ilyen kis válltáskát.


ÜRESEN.


Miért?


MERT CSAK! mert úgy ILLIK!


Tényleg semmilyen logikus érvelést nem tudott felmutatni, csak ezt a begyepesedett meggyözödést.


Azt kell tudni, hogy munkából hazafele nekem sokkal jobb, hogy nincsen rajtam csingilingi táska, mint egy xar melóson (irodai munkám van) és nem mindegy, hogy lazának látszom, vagy dolgozó hangyának.


Ugyanis hazafele szoktam beszélgetni nökkel.

2015. febr. 9. 08:44
 2/122 anonim ***** válasza:
97%
végigolvastam ... ebben a családban senki nem normális ... te sem
2015. febr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/122 A kérdező kommentje:

de a felnőtt midnig normális!


felnőtt=anyagilag független

2015. febr. 9. 08:53
 4/122 anonim ***** válasza:
97%
Tuti,hogy nem 16 vagy? :D
2015. febr. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/122 anonim ***** válasza:
41%
Nem irigyellek és meg kell, hogy mondjam: lépned kell. A kiszolgáltatottság tipikus estével találtad szemben magad. Ennek jó vége nem lehet. Jó tanács: dobbants! Akkor is ha nehéz, valahol el kell kezdeni. Amíg mástól kapsz valamit, addig le leszel kötelezve, mert az emberek önzőek. Minden ember.
2015. febr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/122 anonim ***** válasza:
94%

1. Mi a fenét jelent az, hogy "ekszérosztatott"?? Elárulom: semmit!! Olyan létezik, hogy "egzecíroztatni"...


2. Te se írni, se fogalmazni, se összeszedetten gondolkodni nem tudsz.


3. Szánalmasan buta és idegesítő vagy.


4. Senkit nem érdekel a vinnyogásod.

2015. febr. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/122 A kérdező kommentje:
köszönjük emese
2015. febr. 9. 09:00
 8/122 anonim ***** válasza:
100%
Te nagyon durván lelkibeteg vagy. Agresszív, önző, kötekedős alaknak festetted le magad, vagy egy kis üldözési mániád is, de saját magadat mindenkinél különbnek érzed, te vagy a családja által elnyomott, meg nem értett, egyelőre felfedezetlen zseni... a hálátlanságodat már meg sem említem.
2015. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/122 anonim ***** válasza:
100%

Te biztos 26 vagy és nem 16?


Nem itt kell rinyálni, ha dolgozol költözz albérletbe, legyen saját életed. Majd veszel magadnak te lakást.

Amúgy abban van igaza, hogy nem kell naponta hajat mosni, főleg nem reggel indulás előtt.

Abban meg egyetértek egy korábbi hsz-al, hogy a leírásod alapján nálatok senki sem 100-as.

2015. febr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/122 A kérdező kommentje:

de nem érted meg, hogy ha nem mosom meg akkor úgy nézek ki, mint egy szopott gombóc? Arról nem is beszélve, hogy az egész pofám tiszta zsír lesz és viszket és húzódik?


Nem elég, hogy gyenge a hajam, egy szél szétfújja és úgy marad, de még zsírosodik is.

2015. febr. 9. 09:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!