Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hány rokonoddal tartod a...

Hány rokonoddal tartod a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 16:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Édesanyámon kívül,más rokonommal már nem tartom évek óta a kapcsolatot.

36éves vagyok.

2015. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nagymamámmal, a nagynénémmel és ennyi.
2015. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 piriiiii ***** válasza:
100%
A szüleimmel élek, a tesómmal tartom, és igazából kb ki is merül ebben. A szüleim tartják a nagyszülőkkel, de én mostanság nem, illetve inkább a rokonok szoktak jönni. A nagy, tágabb rokonság meg szerteél az országban, és ritkán látom őket.
2015. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
4
2015. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egy nagyszülőm él, vele néha telefonon, vagy ha otthon járok felnézek hozzá, rajta kívül öcsémmel és anyámmal napi/heti szinten. 25F
2015. márc. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nálunk a rokonság kb 60 főből áll. Úgy, hogy pl heti-havi akármilyen rendszerességgel nemigazán tartjuk, de van ebből pár család akikkel szoktunk találkozni időnként, de nem rendszeresen, hanem amikor eszünkbe jut vagy van rá idő/lehetőség stb.


Ez kb 3 családot jelent. egyik keresztszülőm/nagynéném, a másik külföldiek(ők elég sokan vannak) és egy vidéki nagycsalád(ők is sokan vannak). velük szívesen tartjuk a kapcsolatot.

2015. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A szüleimmel, a húgom családjával, szorosabban két unokatestvéremmel, nagymamámmal.

40/N

2015. márc. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én tartanám,mindig is tartottam volna;ők nem.Ahogy tudtak kihasználtak,ami még nem is lenne baj,de baj van a memóriájukkal is.És megsértődnek,amikor kénytelen vagyok megmondani nekik,hogy az vagy az nem úgy volt,ahogy mesélik.Nem jó,ha valaki kilóg a nem is nagy családból.Jobb lenne olyannak lenni,mint ők.És hasznosabb is.

Igazából talán eggyel se.DE még nem adtam föl.

2015. márc. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Anyósomék a szomszédban laknak, így velük sűrűn találkozom. Két nővérem van, sűrűn váltunk emailt, havonta-kéthavonta összeülünk a nagymamánknál egy ebédre, ilyenkor jön a két unokatesó is a gyerekeikkel. Nagyobb alkalmakkor összeülünk a férjem nagymamájánál is, anyósékkal, anyós húgával és családjaikkal is.

Szüleim már meghaltak, apai nagyszüleim is. Szóval a közeliekkel rendszeresen találkozunk.

2015. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Anya, apa, két mama, egy papa, nagybátyám, neki a felesége, unokatestvérem. Velük heti szinten, ez 8 ember. Ezenkívül van 2-3 távolabbi rokon, akiket pár havonta felhívunk vagy elmegyünk hozzá.
2015. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!