Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hány rokonoddal tartod a...

Hány rokonoddal tartod a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 16:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A szüleimmel élek. Két nagypapámmal, az egyik nagypapám feleségével, a nagybátyámmal, a nagybátyám feleségével, az unokaöcsémmel, havonta többször találkozunk. A nagynéném külföldön él, de skypolni szoktunk, és évente egyszer azért találkozunk. Apám távolabbi rokonaival kb. fél évente egyszer van egy nagy találkozó, de én ott már azt sem tudom ki kicsoda. Meg van két unokabátyám velük is fél évente-évente találkozunk. Szóval ténylegesen 8 emberrel találkozom gyakran.
2015. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2015. márc. 15. 23:05
 13/16 anonim ***** válasza:
konkrétan a szülőkkel, nagyszülőkkel. A többiek (unokatesók, nagynéni, nagybácsi, távolabbi rokonok elég messze laknak, van aki külföldön. velük temetéseken szoktam találkozni)
2015. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szüleim és testvérem meghaltak. Rajtuk kívül a másod-unokatestvérekig mindenkivel, beleértve a volt feleségem szüleit és új családját is. Ez kb. 30 fő.
2015. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nagy családban,kiterjedt rokonsággal éltem gyerekkoromban,de már akkor nem volt szoros a kapcsolat sajnos. 1 gyermekem van,vele tartom a kapcsolatot. Boldogok,kik szerető családban élnek!
2015. márc. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
egyikkel sem. mind érdekből tartanák a kapcsolatot, de nemkérek belőlük. Jól megvagyok nélkülük.
2015. márc. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!