Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy esküvőn soknak számít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy esküvőn soknak számít a 13. 000 Ft/fő, ha az alábbiakat tartalmazza?

Figyelt kérdés

2 fogásos vacsora, délután 5-től hajnal 5-ig italfogyasztás (rövidekkel együtt), szállás.

Dekorációért sem kérnek pénzt és terembérlet sincs.

A hely 40 km-re van Budapesttől (budapestiek vagyunk).


2014. okt. 20. 15:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Rovidekkel egyutt?? Zristen nekunk rovidek nelkul ennyi. A welcome dronk, vacsi, ejfeli menu es az italcsomag amiben sor, bor es udito van. Tomenyekkelt mi viszunk es nen tudom mennyit vigyunk hogy eleg legyen. :S szerintem jo ar. Nekunk bp-n lesz.
2014. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Csak a vacsora ital nelkul se lenne sok ennyiért. Plusz meg szállás is van.... Nagyon jo ár.
2014. okt. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon jó ár! Foglaljatok mihamarabb, a részleteket is írásba foglalva!
2014. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%

Csak 2 fogásos vacsora? Éjféli étel, torta nincs benne?

Akkor szerintem sok.

A miénk 14.000 volt, de volt benne éjféli étel, a torta, a sütemények, süticsomagok, terembér, összes ital, és még a szolgáltatóknak is vacsora. BP-en

2014. okt. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

ja a szállást nem figyeltem. Akkor nem sok.

Utolsó voltam

2014. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem drága, de:

Szállás hány embernek, mindenkinek?

Italfogyasztás korlátlan?

2 fogásos vacsi kicsit szűkös-gondolom egy leves meg egy második, így ha valaki nem szereti nem ehet mást?

2014. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Hát ha pl ezt nézem akkor annyira nem olcsó, mert itt több fogásos vacsi van, éjféli, kaja és korlátlan ital, és jóval olcsóbb.

[link]

2014. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon jó ár.
2014. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Én megyeszékhelyen nézelődtem és 10-12 000 ft/fő az étel-ital (vacsora+éjféli vacsora+korlátlan italcsomag+tömény)


A szállás, ha nem kollégiumot néztek, akkor alsó hangon 3-4000 ft/fő, de inkább 5-6000.


Dekorációnál kérdés, hogy mit tartalmaz. Ha székszoknyát kapjátok, akkor 250-450 ft/fő árat spóroltok meg. Ha egyéb dolgokat is használnátok, akkor 20-30 000 ft az anyagköltség (anyagok, mécsesek, stb.)


Amúgy elsőre azt mondom, hogy jó ár, amit kaptatok, főleg hogy szállás is van benne. Pesten ennyibe csak az étel-ital szokott kerülni.

2014. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%

Kedves Kérdező

Írd meg, légy szíves, hol jártál ekkora szerencsével

(ha mást nem, priviben) mert hosszas keresgélés után sem találtam hasonló árat, leginkább a szállás miatt kb. 80 embert kellene elszállásolnunk

2014. okt. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!