Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Hogyan illeszkedhetne be egy...

Hogyan illeszkedhetne be egy idősebb (30), kicsit konzervatívabb valaki, röhögcsikélős csajok és laza pasik közé, hogy ne legyen kívülálló?

Figyelt kérdés

akik ugyanakkor már nem a tini, hanem kicsit komolyabb korosztály, olyan 23-27, de ilyen a habitusuk, a csajok mindenen nevetnek, a srácok buliznak, söröznek, ahol még a barátnő a pasija ölében ül stílus megy, de már komolyabb kapcsolataik vannak.


és adott egy tapasztaltabb, vagy akit kicsit megviselt az élet, nagy hangsúlyt fektet arra, hogy dolgozni, jövőt építeni, megélni, gyűjteni, "önellátódni", folyamatos harc az élete, aki már nem vihog mindenen össze vissza.


csak mert kényszerhelyzet van, pár évig egymás közelében fog élni az egész bagázs, csak közös programok vannak kilátásban, a kötelességeket(munka stb) leszámítva.



felvenni a stílusukat, álarcnak nem sok értelme van.

de ha nem is beilleszkedni, akkor egyáltalán valahol közös nevezőn lenni, hogyan lehetne?


2015. ápr. 25. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy próbálj meg kapcsolatot kialakítani hogy önmagad maradsz.

Örök érvényű törvény,egy szuszakolt álarc semmiképp sem opció,szerintem.

2015. ápr. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

AHogy írtál magadról, éppen rád fér egy kis lazulás.


45N

2015. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dobj be egy pár sört velük.
2015. ápr. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

Nálam ezt a helyzet hozná, így messziről nem tudom, mit mondhatnék...

De én nem érzem magam idősebbnek (38 vagyok, hogy szalad az idő) és lazán elhülyülök értelmes 14 évesekkel is, ha kell. Nyilván vannak dolgok, amiben komolyabban gondolkodom, tapasztaltabb vagyok, kemény dolgokat én is éltem meg (bár ez sok tinire is igaz), node azért a humorérzékem és az apró dolgoknak való örülésem nem halt ki az évekkel. Nem kell felvenni más stílusát, de valami közöst lehet találni. Ha nem, ha Te szürke felnőtté váltál, ők pedig lazák, s inkompatibilisek, akkor olyan igazán jó kapcsolat nem lesz, de talán együtt enni vagy valamit csinálni csak menni fog. Azt se tudom, milyen programok lesznek s mennyire viszed bele minden buliba ezt az "én komoly nő vagyok, az élet pedig nem játék" hozzáállást.

Nevetni pedig jó. Nem mindenen, de sok dolgon lehet, főleg, ha jó humorúak a többiek.

Sörözni pedig komoly emberek is szoktak.

Engem a teljesen más hozzáállású emberek nézőpontja is érdekel, s pl. amikor elmesélnek egy filmélményt, ott mi lehet a gond? Kicsit nehéz látnom, miért akkora gond, ha pár évvel fiatalabbak és bulisabbak, nevetősebbek.

2015. ápr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, hogy lehet, hogy pár évig "össze vagytok zárva". Amúgy szerintem nem baj, ha valaki csendesebb.
2015. ápr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ne vedd magad ennyire komolyan!


Nekem az írásból az jön le hogy kissé lenézed őket amiért ilyenek.. Nem biztos hogy te csinálod jól, legyél nyitottabb és lazább.

2015. ápr. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Én 41 vagyok, kolléganőm 42, és mi vagyunk a lököttek, a "röhögcsikélőse" ahogy te nevezed őket, a munkahelyünkön, a többiek fiatalabbak és karót nyeltek.

Ne vedd magad olyan komolyan, te is jobban fogod magad érezni:)

2015. ápr. 26. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 vagyok. Családanya, feleség... De a gimis tanítványaimmal minden további nélkül leülök röhögcsélni, az érettségizettekkel is tartom a kapcsolatot, voltam velük már sörözni, házibuliban is. Tisztában vagyok a korommal, de ez is része az életemnek, jól érzem magamat velük, jókat beszélgetünk. Több része van az életemnek, más otthon a családommal, más a barátokkal, akik komolyabb felnőttek, más a férjem barátaival, mindenki orvos :D, más a barátnőimmel és más a tanítványaimmal.
2015. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!