Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Ti hallottatok már olyanról,...

Ti hallottatok már olyanról, hogy egy alkoholista szülő maga dönt úgy, hogy nem keseríti tovább a család többi tagját, és elköltözik?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyon úgy tűnik, hogy ez a helyzet, és sírni tudnék az örömtől, mert borzasztóan sok szomorúságot, rossz napokat, heteket, hónapokat és éveket okozott. Annak jobban örültem volna, ha ezt a lépést pár évvel ezelőtt teszi meg, de ugye jobb később, mint soha.
2015. jún. 29. 08:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne nagyon örülj. Az én anyám agresszív alkoholista volt, aki pokollá tette az életünket. Egy nap úgy döntött elhagyja a gyerekeit, otthonát. Lelépett. Hónapokig azt hittük, hogy ez csak ideiglenes, mert éppen az aktuális ivócimborájával turbékol valahol. 4 évig azt se tudtuk él-e még. 4 év alatt szépen kipofoztuk a lakást, apámnak mindig maradt pénze (mert anyám rendszeresen ellopta), szépen éldegéltünk. 4 év után egy reggel arra ébredtem, hogy csengetnek. Ajtót nyitok, és anyám áll ott, hogy ő márpedig hazajött, és kell a szobája. Onnantól kezdve minden kezdődött újra. Végül is csak 2 évig kellett tovább tűrni, mert 18 éves kortól mindenki szépen lelépett. Végül apám is elköltözött, és ő maradt a lakásban amíg élt.
2015. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, azt sokkal többször hogy az alkoholista kiutálja a család többi tagját és ők mennek el, mert a lelki béke fontosabb mint az ingatlan.
2015. jún. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem látok okot az örömre. Inkább arra kellett volna törekedni, hogy elvonora menjen, aztán rendbe hozni a családi kapcsolatokat. Így csak még jobban lezullik. Hova megy, az utcára?
2015. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En hallottam. Lassan mar ket eve, hogy elhagyta a baratnom alkoholista apja a csaladjat. Nagyon orultek.
2015. jún. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!