Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mittegyek hogy o se aludjon...

Borika96 kérdése:

Mittegyek hogy o se aludjon egesz nap de nekem se legyen a nyakamon?

Figyelt kérdés
van egy unokatestverem esaltalaban jol egyezunk de utalom mikor jot akarok neki es o ugy veszi hogyparancsolni akarok es ilyenkor akarattal idegesiteni kezd en meg elegge lobbanekony tipus vagyok a helyzet hogy utalom hogy mindig en kell megmondjam mit csinaljon merthogy egy hazban lakunk es olyan bodogtalan hogy uti el magat de persze ha valami rosszul sul el mindig en vagyok a hibas

2015. júl. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Miért nem lehet normálisan ki írni egy kérdést? Ennek semmi értelmes, szinte olvashatatlan.

De amit kihámoztam belőle:

Ne akarj neki jót, hagyd békén. Ő is éli a maga életét és te is éld a magad életét. Ne foglalkozz azzal, hogy mit csinál vagy mit nem csinál. Nem vagy az anyja, hogy elmond éppen mit kell tennie.

2015. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Hagyd élni! Miért kell neki megmondani, hogy mit csináljon? Hagyd békén, döntsön egyedül, ne szólj bele az életébe, még akkor sem, ha kéri. Övé a döntés, de övé a felelősség is.
2015. júl. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 RRR válasza:

ne szervezd mások életét

nem bölcs dolog

2015. júl. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden szabolcs megyei kérdező ilyen rosszul fogalmaz?
2015. júl. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetlen mondat harom es fel sor, es egyetlen vesszo sincs benne, hogy legalabb tagolna az istenadta.


Sot, meg mondatnak sem mondat, mert nem zarta le ponttal a vegen.

2015. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!