Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Csak szerintem furcsa? Másnál...

Csak szerintem furcsa? Másnál is van ilyen?

Figyelt kérdés

Születésnapnál a rokonaim többsége felköszönt facebookon.

Még aznap eljönnek megünnepelni, de személyesen sose teszik meg. Ez van a szülőknél, nagyszülőknél és a keresztszülőknél is.


2015. júl. 14. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:

"Még aznap eljönnek megünnepelni, de személyesen sose teszik meg."

Ezt a mondatot nem igazán tudom értelmezni....

2015. júl. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Mivel egyszer már felköszöntöttek, mégegyszer minek?


Legalábbis én úgy vagyok vele, hogy ha valakit e-mailben felköszöntöttem, de aznap mégm 6x találkozok vele, nem fogom mindig mondani, neki hogy "Boldog születésnapot!"

2015. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Bejelentik magukat a szülinapom napjára, hogy eljönnek hozzánk megünnepelni.

Viszont ekkor úgy viselkednek, mintha egy vasárnapi ebédre ugrottak volna fel, senki se köszönt fel, senki se céloz rá.

Nem, nem azt szeretném, ha mindenki körbeugrálna, de személyesen egy "Boldog szülinapot!" szerintem nem ártana.

2015. júl. 14. 10:07
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azert szemelyesen illo lenne egyszer.... Gondolom nem art meg nekik az a ket szo
2015. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont én azt nem értem, hogy miért köszöntenek fel facebookon, ha tudják, hogy délután úgyis mennek hozzátok :D
2015. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan (mondjuk azt se értem), hogy a párok, egymást felköszöntik facebookon, amúgy meg együtt laknak.

Miéértt ???

2015. júl. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam barátoknak fb-on írni, de ha megtartja a szülinapját/névnapját és meghív és személyesen is találkozunk, akkor természetesen személyesen is megköszöntöm. Szóban is. Meg valami kis aprósággal is. Szerintem nem illik valakihez úgy menni, hogy nem viszünk semmit. Főleg, ha valami ünnep van.

Én mondjuk azt sem értem, hogy bejelentkeznek, hogy elmennek hozzátok. Szerintem ez fura, hogy nem ti hívjátok őket, hanem bejelentkeznek. És nem úgy jelentkeznek be, hogy szeretnék átugrani hozzátok, hogy megköszöntselek.

Mifelénk máshogy működnek a dolgok :)

2015. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ez igy ebben a formában elég bunkó dolognak tartom.

Ha már egyszer elmennek hozzád,akkor min. egy szál virág vagy bonbont illene vinni és felköszönteni

2015. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A facebook egy kirakat. Azért üzengetnek ott párok, barátok, rokonok a nyílt üzenőfalon, hogy mindenki értesüljón róla, hogy milyen jófejek. Elhívom a párom étterembe, megköszóntöm mindenki előtt, mert a másik szobába bonyolult eljutni.

Ezek a tipikus kirakatemberek. Ezeknél-tapasztalatom szerint- nem minden rózsaszín, de kifele ezt mutatják.

szerintem ez szánalmas.

2015. júl. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!