Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mi várható, kinél helyezik el...

Mi várható, kinél helyezik el a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Az apuka nem régiben hosszú betegség után elhunyt, 37 évesen. Azóta az anyuka egyedül nevelte a két gyermeket. Most az anyuka is elhunyt tragikusan. A nagymamák közül az egyik beteg, állandó ápolásra szorul, a másik már nem él, és a nagypapák sem élnek már sajnos. A gyerekek 9 és 7 évesek. Kinél helyezik majd el a gyerekeket szerintetek?
2015. aug. 18. 22:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon szomorú :( nagynéni nagybácsi van?
2015. aug. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
intézetben, hacsak a nincs végrendelet és abban megnevezve valaki, aki alkalmas
2015. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyik szülő féltestvére vagyok. :(
2015. aug. 18. 22:33
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
ha van nagynéni - nagybácsi aki rendezett körülmények között él és elvállalja őket akkor nem fogják intézetbe vinni őket! az csak a végső megoldás, de akkor is nevelőszülőkhöz kerülnének és nem intézetben kéne maradniuk
2015. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

ja, hogy van még rokon, ha akarod őket, akkor neked van esélyed, ha el tudod őket tartani


majd írd meg, mi lett!

2015. aug. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Annál, aki elvállalja őket - ha senki, akkor intézet.


Ahogy írták, rendezett körülmények között élő nagybácsi, nagynéni vagy idősebb unokatestvér is szóbajöhet.

2015. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ha te úgy érzed fel tudnád nevelni őket, akkor menj be a gyámügyre minél hamarabb és kérvényezd hogy nálad helyezzék el őket... biztos meg fogják vizsgálni az életkörülményeidet, ha nincs probléma biztos vagyok benne, hogy megkapod őket, hisz a gyermekeknek az a legjobb ha a családban maradhatnak és a gyámügynek az a célja hogy a legjobb legyen a gyerekeknek
2015. aug. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én az apuka féltestvére vagyok. Az anyukának is van egy testvére.
2015. aug. 18. 22:36
 9/16 anonim ***** válasza:
most kinél vannak a gyerekek? - ülj le anyuka testvérével és beszéljétek meg ki tudja (szeretné) elvállalni őket, azt nem tudom ilyen esetben ha többen is jelentkeznének a gyerekekért mi van, gondolom megkérdezik a gyerekeket is hogy kinél laknának, meg kinél milyen körülmények között élnének és ez alapján döntenek.. vagy nem tudom...
2015. aug. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
egyáltalán te szeretnéd hogy hozzád kerüljenek?
2015. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!