Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Engednétek a gyerekeket...

Engednétek a gyerekeket együtt aludni? 16 és 17 évesek

Figyelt kérdés

17 éves fiamnak 3 hónapja van barátnője, a kislány 16 éves. Kértem már, hogy hozza el bemutatni, de mivel messzire lakik (100 km, kollégiumból ismerik egymást), nem volt még rá lehetőség. Unokaöcsémnek (fiam unokatestvére) jövő hónapban lesz az esküvője, és meghívták fiam barátnőjét is, a lagzira is. E hét végéig kell szólni a létszámról. Viszont nyilván így a lánynak itt kellene aludnia, amit nem tudom, engedjek-e. Sajnos külön szobát nem tudok biztosítani, mert a nagylányom és a vőlegénye is itt alszanak. Alapvetően 3-4 hónap után még nem engedném az együttalvást, de szeretném megismerni a lányt, és kedves volt unokaöcsémtől, hogy az esküvőre meghívták.

Ti mit tennétek?


2015. jún. 16. 10:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%
" a f...sz nappal is felall "
2015. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan...mi történhet, ha együtt alszanak? Nappal is lehet ám szexelni, nem csak együttalváskor.
2015. jún. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Itt a kérdés burkoltan az,hogy félsz,hogy esetleg szexelnek.Persze,hogy engedném.Egy év múlva már felnőtt lesz a fiad.És hidd el,már megtörtént,aminek meg kellett.Manapság sajnos már a 14 évesek sem várnak sokat,nemhogy 16-17 évesen.Én a nagy napon még óvszert is adnék,mosolyogva hozzátenném,hogy:"ha esetleg elfogyott".:) De ez én vagyok.A tiltással úgysem érsz el semmit,csak magad ellen fordítod.
2015. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%

Engedd nyugodtan. Nem fog új dolog történni, főleg mivel kollégiumban ismerkedtek meg. Itt inkább csak az esküvőről lesz szó, meg hogy megismered.:)

Minket a barátommal másfél hónap után engedtek egymásnál aludni 2-3 hetente (ha találkozni akartunk így lehetett csak megoldani), de 7 hónap után feküdtünk csak le először.

2015. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
82%
A mai világban 16-17 évesen ágyba bújni azt mondanám,hogy már "természetes". Ez a világ már csak ilyen,de régen is voltak ilyenek. Bár véleményem szerint ennyi idősen (főleg a lány) még éretlen,fiatal a szexhez. Amúgy ahogy a 2-es írta,hogy nem csak este lehet szexelni plusz szerintem megakadályozni úgysem fogod tudni,hogy lefeküdjenek egymással,ha akarnak. De akkor legalább a védekezésre figyeljenek oda!
2015. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
90%
Én azt sem értem, hogy miért véded a majdnem felnőtt fiadat a szextől...
2015. jún. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Ne viccelj, koleszban ismerkedtek meg, amit akartak, azt már rég megtették.


Én örülnék neki, hogy legalább találkozni tudok a barátnővel, sőt, lehet hogy megkérném, hogy maradjon egy kicsit nálunk "nyaralni".


3 gyerekem van, tehát szülőként ez a véleményem.

2015. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

nagyon jó a kapcsolatunk, tudom, hogy még nem feküdtek le (se egymással, se mással). a múlt héten együtt mentünk el óvszert venni, hogy legyen nála. és félreértés ne essen, nem védem a szextől, csak 3 hónap után még olyan kezdetlegesnek tűnik az egész, főleg a lány szempontjából.

igazából csak megerősítés kellett, hogy nem viselkedem felelőtlenül, köszönöm a válaszokat.

2015. jún. 16. 10:32
 9/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha a lány szülei megengedik, hogy nálunk aludjon, akkor én is biztos megengedném.
2015. jún. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha lányod lenne, megértenem az aggódást, de így..?!

Nem bízol a fiadban, hogy felelőségteljesen tud dönteni, kezelni egy ilyen szitut? Nem tudom, hogy milyen habitusu a fiad, de lehet, hogy ez a helyzet csak neked újdonság.. én lányos családban nőttem fel, egy nővérem van. Viszont akárhány fiú haverom volt, ott fel sem merült ilyesmi, főleg nem 17 évesen. Nekem lányaim vannak, nyilván más lenne a dörgés ugyanebben a szituban velük. Ha lenne egy 17 éves fiam, megengedném.

2015. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!