Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A gyerekeket zavarja, ha a...

A gyerekeket zavarja, ha a szüleik nem házasok?

Figyelt kérdés

Vagy miért volt ez egy haldokló kisfiúnak a legnagyobb gondja?

[link]

Akkor igenis fura a kicsiknak, hogy a más anyukája az felesége, az övé meg nem az? Vagy egyébként ezt hogyan kell elmagyarázni, ha rákérdeznek? Nekik is odavetni a szokásos kifogást, miszerint a házasság csak egy darab papír? Csak hát rendes körülmények között abba a darab papírba "csomagolva" érkezik a kisbaba...


2015. ápr. 12. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%
A legtöbb lexarja. Ha mégis megkérdi miért,annyit kell mondani neki,hogy nem vagyunk házasok,mert szerelmesek vagyunk.
2015. ápr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Kiskegyed...tipikus piros címkés szórakoztató bulvármagazin...

Mindenről azt írnak és úgy színezik a történetet ahogy akarják. Ilyen magazinoknak,újságoknak sose szabad elhinni 100%-ban amit írnak mert tuti ferdítenek benne valamit vagy kicsit vagy nagyon.

[link]

2015. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Gyerekként örültem volna egy klasszikus apa-anya-házasok felállásnak.E helyett anya-mostohaapa felállás volt,és nagyon kellemetlen volt hogy az osztálytársak állandóan nyaggattak hogy ki az a férfi,ha nem az apám,mivel nekik házasságban éltek a szüleik.Manapság már ez nem feltűnő,sok a csonka család,stb.
2015. ápr. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
A gyerek számára a biztonság a legfőbb szükséglet. Ehhez hozzá tartozónak tekinti (már érettebb ésszel), hogy a dolognak van egy társadalmi-jogi kötöttségi formája is, ami (gyerekésszel) azt is jelenti, hogy nehezebben fogja elveszíteni bármelyiket is.
2015. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim 15 évig voltak "csak" jegyesek. Kb 6 lehettem, mikor a hittantanár közölte, hogy a szüleim bűnben élnek. Akkor egyszer megkérdeztem, hogy miért nem házasok, de amúgy sose érdekelt. Nekem aztán mindegy volt, hogy mi anyám vezetékneve. Máshogy meg nem lehetett tudni, hogy házasok-e vagy sem.
2015. ápr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, ha én a szülőd lettem volna és megtudtam volna hogy ilyet mond a pap hát az biztos hogy felkerestem volna és az indulatoktól függően adtam volna neki...
2015. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Én nem tudom, az én szüleim kiskoromban elváltak, és anyám kb 7 éves koromban összejött a mostani nevelőfaterommal, én nem tudom, nekem mindegy volt addig is még össze nem házasodtak, csak együtt éltünk, nekem a békesség, megértés és egymás szeretete jobban számított mint egy papír...
2015. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

"Utolsó, ha én a szülőd lettem volna és megtudtam volna hogy ilyet mond a pap hát az biztos hogy felkerestem volna és az indulatoktól függően adtam volna neki..."


Szép kis cigány-viselkedés. Megvédted volna a kis Ronáldót a csúnya tanárbácsitól?

2015. ápr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Szép kis cigány viselkedés?

Hát szerintem menny és ásd el magad vagy menny a pappal egy szobára.

Mi az hogy bűnben élnek? Szerintem ez legkevésbé egyházi személy szájából hangozhat hitelesen főleg ha még katolikus pap mondta.

Te is tipikus hülye vagy.

2015. ápr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Manapság már nem éri jelentős hátrány a zabigyerekeket, szóval szerintem nem zavarja őket.
2015. ápr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!